17-latka wzięła nowo narodzone dziecko w ramiona. To ostatnia rzecz jaką pamięta, zaraz potem stała się tragedia

17-latka wzięła nowo narodzone dziecko w ramiona. To ostatnia rzecz jaką pamięta, zaraz potem stała się tragedia Źródło: facebook.com/abbie.hallawell

Noworodek miałby najlepszą mamę na świecie, lecz szczęśliwe życie młodej rodziny pokrzyżowało coś strasznego. 17-latka zdążyła jedynie raz wziąć w ramiona malucha. Potem świat zawalił się wszystkim jej bliskim.

Noworodek nigdy już nie zazna ciepła mamy, nie pokaże jej pierwszych kroków, nie dozna radości pierwszych zabaw. To cud, że żyje, jednak teraz znajduje się pod opieką bliskiej 17-latce osoby. Lekarze robili, co mogli, niestety doszło do tragedii.

Do momentu porodu wszystko było w porządku. Pojawiła się krew

17-latka nie posiadała się z radości, kiedy zobaczyła dwie kreski na swoim teście ciążowym. Chociaż nie planowała tego tak wcześnie, to cieszyła się, że będzie mogła sprawdzić się w roli mamy. Teegan Barnard z Hampshore na co dzień pracowała w pizzerii, a każdą wolną chwilę poświęcała zagłębianiu się w tematyce opieki nad noworodkiem.

Spędzała długie godziny na rozmowach ze swoją mamą, czerpiąc wiele informacji o trudach i blaskach macierzyństwa. Ciąża rozwijała się prawidłowo, a Teegan czuła się szczęśliwa i pełna energii. Odliczała dni do rozwiązania, kiedy stało się coś strasznego. Doznała poważnych, przejawiających się krwawieniem powikłań - donosiła jednak ciążę do końca, ale bała się, że coś stanie się dziecku.

Noworodek mógł tylko przez moment trafić w ramiona mamy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas porodu stało się coś, co zmieniło życie całej rodziny: zatrzymanie akcji serca, co zdarza się średnio raz na 30 000 porodów. Chwilę po przyjściu na świat noworodek został umieszczony na moment w ramionach zmęczonej Teegan. Potem rozpoczęła się walka o życie jego mamy. Resuscytacja była prowadzona do skutku, jednak organizm młodej mamy odmówił współpracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Mimo śmierci, ciało Teegan jeszcze przez miesiąc znajdowało się w szpitalu. Rodzina nastolatki, kiedy tylko mogła, odwiedzała ją, a także przynosiła noworodka, by choć przez chwilę umieścić go w ramionach zmarłej rodzicielki.

- Kładłam go obok niej w każdej możliwej chwili. Teraz, kiedy odeszła, ubieramy Parkera w ubranko z wizerunkiem mamy. Chcę, aby zawsze była blisko niego… Byłaby najlepszą mamą na świecie. Tak bardzo go kochała, a nie miała okazji mu tego pokazać - mówi mama zmarłej nastolatki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Popularne

Następny artykuł