Lokalni dziennikarze dotarli do niepokojących informacji nt. śmierci noworodka w szpitalu. Co ukrywają lekarze?

Lokalni dziennikarze dotarli do niepokojących informacji nt. śmierci noworodka w szpitalu. Co ukrywają lekarze? Źródło: unsplash.com/Daan Stevens

Noworodek umarł, gdy jeszcze przebywał w szpitalu. Choć pozornie jego śmierć może wydawać się naturalna, lokalna prasa opublikowała bardzo podejrzane dane dotyczące porodu malca. Sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

Noworodek zmarł zaraz po tym, gdy został urodzony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszystkiemu winny nieprzeszkolony personel placówki. Dziennikarzom udało się uzyskać informacje, które rzucają nowe światło na sprawę. Zdradzili kilka niepokojących szczegółów.

Lekarze uspokajali matkę. Wszystko miało być dobrze

W Nowym Mieście Lubawskim w województwie Warmińsko-Mazurskim doszło do wyjątkowo niefortunnego porodu. Do szpitala powiatowego zgłosiła się kobieta. Była w zaawansowanej ciąży i poczuła, że odeszły jej wody. Postanowiła udać się do placówki, gdzie lekarze uznali za konieczne wywołanie porodu. Zanim jednak to zrobili, chcieli przeprowadzić badanie KTG. Wynik był bardzo niepokojący - nie stwierdzono bicia serca u dziecka.

Mimo to personel zaczął bagatelizować sprawę, a matce tłumaczono, że po prostu maszyna nie działa prawidłowo. Podłączono ją do kolejnej, ale wynik był bardzo podobny. Zastrzeżenia wzbudziło także zachowanie osób wykonujących badanie. Według pacjentki nikt nie był odpowiednio przeszkolony, aby je wykonywać, stąd zła interpretacja wyników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Noworodek zmarł. Ujawniono przerażające fakty

Matka urodziła martwego chłopca. Dziecko było reanimowane, jednak bezskutecznie. Nie wiadomo także, jaka była bezpośrednią przyczyna zgonu. Sprawa zainteresowała lokalnych dziennikarzy z portalu Działdowo Dla Was, którzy dotarli do dokumentacji medycznej pacjentki. Okazało się, że czas przyjęcia kobiety na oddział został zapisany jako 2:50, jednak tej godziny nie potwierdza rodzina. Uważają, że kobieta była przyjęta o 1:45.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Dziennikarze domyślają się, że powód tego przesunięcia w raporcie ma zatuszować problemy personelu z uruchomieniem maszyny do KTG. Redakcja zastanawia się także, na jakiej podstawie uznano, że urządzenie nie działa poprawnie ani dlaczego nie zrobiono pacjentce cesarskiego cięcia gdy okazało się, że noworodek nie żyje w łonie matki. Te niepokojące sugestie mogą przyczynić się do rozwiania wielu wątpliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News