Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki Źródło: youtube.com/Mamazone

Noworodek został zabity w szpitalu. Lekarze, którzy przyjmowali poród, byli przekonani, że mały chłopiec, który przyszedł na świat, nie żyje. Kiedy dziecko przebywało w kostnicy, zaczęło ruszać swoimi nóżkami. Los maleństwa przypieczętowało jednak kierownictwo szpitala, które kazało umieścić dziecko w lodówce.

Noworodek z Kazachstanu zginął przez lekarzy. Chłopiec, który urodził się w szpitalu w Atyrau przez kilka chwil po porodzie nie okazywał oznak życia, przez co został uznany za martwego. W trakcie, gdy przebywał już w kostnicy, zaczął uderzać nóżkami. To nie powstrzymało medyków od włożenia malca do lodówki i zgotowania mu śmierci z wyziębienia.

Noworodek mógł żyć. Gdyby nie dyrektor placówki

Decyzję o zamknięciu żyjącego dziecka w lodówce podjął lekarz, a zarazem dyrektor placówki szpitala. W momencie, w którym malec zaczął przejawiać czynności życiowe, mężczyzna odebrał telefon od jednego z położnych z pytaniem, co ma zrobić w związku z dzieckiem. Medyk powiedział mu, aby nie przestawał tego, co robił i schował malca do lodówki.

Sprawa wyszła na światło dzienne, ponieważ telefon dyrektora od pewnego czasu był na podsłuchu kazachskich służb, które podejrzewały mężczyznę o popełnienie szeregu przestępstw podatkowych, a także o niewłaściwe zarządzanie placówką, w której od pewnego czasu odnotowano niepokojącą ilość zgonów wśród rodzących się dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policji nie udało się uratować dziecka

Mimo że policja została wysłana tak szybko, jak to było tylko możliwe, życia dziecka nie dało się ocalić. Według raportu prokuratorskiego, malec zginął z wyziębienia. Dyrektor placówki został zdegradowany ze stanowiska i wraz z wykonującym jego polecenia położnym został osadzony w areszcie. Mężczyźni czekają właśnie na rozprawę, ale media już teraz mówią o wyrokach 20 lat więzienia dla pracowników szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Sama placówka medyczna jest obecnie pod lupą służb, które sprawdzą, ile niemowląt odeszło przez lekarzy i dyrektora placówki, a także czy szpital jest bezpieczny dla wszystkich jego pacjentów.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Gwiazda rozwścieczyła fanów. Zarzucili jej, że kpi z Holocaustu
  3. Kilka razy zgwałcił 11-latkę. Jej matce powiedział pięć słów, które mrożą krew w żyłach
  4. Wygląda jak skrzyżowanie psa i prosiaka. Ślepy i głuchy szukał domu, ale wszyscy omijali go szerokim łukiem
  5. Oglądała zdjęcia z wesela i wpadła w szał. Nie spodziewała się, że jej druhna może zrobić tak podłą rzecz

Źródło: RMF24 

Następny artykuł