Nowacka: Przełomem była wypowiedź Kaczyńskiego o uchodźcach i pasożytach

Nowacka: Przełomem była wypowiedź Kaczyńskiego o uchodźcach i pasożytach

W kontekście sytuacji w Ełku musimy zadać sobie pytanie: jaką Polskę chcą zafundować nam rządzący? Bo to na nich spoczywa odpowiedzialność za to, jak państwo i społeczeństwo odnosi się do mniejszości. Dla mnie przełomowym momentem, była wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o uchodźcach i pasożytach.

Jest to zupełne odhumanizowanie i bardzo zły przykład płynący z góry. Państwa demokratyczne zapobiegają aktom agresji czy ksenofobii; gdy słyszę wystąpienia takie jak J. Kaczyńskiego czy min. Błaszczaka to myślę, że oni nie chcą tych demokratycznych standardów przestrzegać.

__________________

Wygraną z PiS w 2019 roku zapewnić może program polityczny z ofertą również dla dzisiejszych wyborców PiS, z planem naprawy zniszczeń dokonanych przez obecnie rządzących i uwzględniający potrzeby zarówno pracowników, jak i MŚP. Program wolnościowy, świecki, równościowy i sprawiedliwy społecznie. Oraz uczciwość i pełne zaangażowanie w sprawy, które są dla nas ważne. A nie usilne szukanie osoby, którą nazwie się "liderem opozycji" w styczniu 2017 r. Szanujmy się i współdziałajmy. To bywa trudne, ale da rzeczywisty efekt.

Barbara Nowacka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News