Ale skandal! Nowa miss to... MĘŻCZYZNA

Ale skandal! Nowa miss to... MĘŻCZYZNA Źródło: Fot. Instagram/Miss Belgium

Takiego skandalu nie było w światowym show-biznesie od lat. Internauci zarzucają młodej miss, że nie powinna zdobyć tytułu, gdyż naprawdę... nie jest kobietą.

13 stycznia 22-letnia Angeline Flor Pua została wybrana najpiękniejszą kobietą Belgii. Chociaż dla miss jest to ogromne szczęście, bardzo szybko musiała zmierzyć się z jeszcze większą krytyką. Wielu Belgów twierdzi, że nie powinna zdobyć tytułu, gdyż jej rodzice pochodzą z Filipin. Ona sama urodziła się już jednak i wychowała w Europie. ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska przetrzepana! Dorwały ją służby, musiała ŚCIĄGNĄĆ z siebie…

Wstrząsające oskarżenia

Inni, co szokujące, zarzucają za to Angeline, że... w rzeczywistości jest ona mężczyzną. Podpierają tę teorię faktem, iż na Filipinach operacje zmiany płci są niezwykle popularne i decyduje się na nie coraz więcej osób. - To bardzo boli, jak czyta się takie rzeczy na swój temat, tym bardziej, że wiem, że nie są one prawdą - powiedziała o krytyce sama miss. ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie półnagiej żony Pazury w sieci! Internauci oszaleli To jednak nie przekonuje internautów. W sieci krążą rzekome dowody na to, że kobieta urodziła się mężczyzną.    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News