Norbi błaga swoją żonę tylko o jedno. Niestety, pani Marzenka nie jest entuzjastycznie nastawiona

Norbi błaga swoją żonę tylko o jedno. Niestety, pani Marzenka nie jest entuzjastycznie nastawiona Źródło: Screen/Youtube/TVN.pl

Norbi ostatnio przypomniał wszystkim o swoim istnieniu dzięki prowadzeniu programu "Jaka to melodia". Teraz jednak okazuje się, że w związku z karierą zawodową, pojawiły się pewne komplikacje również w jego życiu rodzinnym. Celebryta błaga żonę tylko o jedno.

Norbi wrócił na ekrany telewizyjne jako zastępca Roberta Janowskiego na stanowisku prowadzącego muzyczne show TVP - "Jaka to melodia". Sukcesom w jego życiu zawodowym towarzyszą jednak pewne komplikacje w relacji z żoną. Celebrytka prosi swoją partnerkę tylko o jedno, ale pani Marzenka nie jest entuzjastycznie nastawiona do jego pomysłu. 

Norbi błaga żonę o jedno 

Norbi jest człowiekiem bardzo wszechstronnym, który w swoim życiu zajmował się już wieloma odległymi od siebie rzeczami. Ostatnio zyskał jeszcze większą popularność dzięki udziale w programie "Jaka to melodia", dzięki czemu jego życie zawodowe ewidentnie zaczęło rozkwitać. 

Teraz w obliczu kolejnej ciekawej propozycji związanej z pracą w telewizji, celebryta ma pewne problemy w relacji ze swoją żoną. Błaga ją o tylko jedno, kobieta jednak nie wydaje się być zachwycona oczekiwaniami męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Problemy małżeńskie Norbiego

Wydawało się, że Norbi jest teraz bardzo szczęśliwy w swoim związku z Marzeną. Jest to już trzecie małżeństwo celebryty, które zostało zawarte 4 lata temu na zamku w Szydłowcu. Do tej pory między Norbim a żoną nie było żadnych konfliktów, lecz teraz, w obliczu nowej, zawodowej szansy gwiazdora, pojawiły się pewne różnice zdań.

Otóż we wrześniu Norbi ma poprowadzić teleturniej "Koło fortuny", a jego miejsce na stanowisku prezentera "Jakiej to melodii" zajmie Rafał Brzozowski. Do tej pory para mieszkała w Kielcach, ale teraz, w związku z telewizyjną posadą, gwiazdor częściej bywa w Warszawie. Żona Norbiego przyznała, że partner namawia ją na przeprowadzkę do stolicy, lecz jej ten pomysł nie przypadł do gustu. 

- Powiedział, że wszystkim się zajmie, wybierze odpowiednią lokalizację, ale ja wiem, jak to się skończy. To ja będę musiała się w to zaangażować, bo mój mąż jest bardzo zajęty... - wyznała na łamach "Rewii" Marzena. 

Jak widać, nie specjalnie podoba jej się zajmowanie się załatwianie wszelkich spraw związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. Muzyk cały czas ma nadzieję, że uda mu się jednak przekonać swoją partnerkę na ten krok i obiecał nawet, że kupi im piękny dom. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wydało się! Gwiazda TVN w ciąży! Pokazała zdjęcie w bikini z dużym brzuszkiem
  2. Dramat Roksany Węgiel! To wydarzenie na pewno wstrząsnęło 14-letnią gwiazdą do głębi. Fani nie mogli uwierzyć, gdy się o tym dowiedzieli
  3. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  4. Porażająca wiadomość o urodzonych wczoraj pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  5. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko
  6. Smutne wiadomości obiegły polskie media. Nie żyje Piotr Paszkowski

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu