Nocne piekło! Płonie luksusowy hotel, dziesiątki ofiar, bogacze giną w ogniu

Nocne piekło! Płonie luksusowy hotel, dziesiątki ofiar, bogacze giną w ogniu

To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili! W przerażającym pożarze ucierpiało dziesiątki osób - życie, według wstępnych informacji pojawiających się w chaosie medialnych, straciło kilkanaście, dziesiątki walczą o życie, a setki uciekają w panice. Służby robią co w ich mocy, jednak tragedia zdaje się ich przerastać.

Koszmarne sceny rozgrywają się w luksusowym hotelu położonym w Batumi, gruzińskim centrum turystycznym. Na miejscu, w katorżniczej akcji ratunkowej bierze udział kilkanaście zastępów służb ratunkowych, w tym głównie straży pożarnej, która robią wszystko co w ich mocy, by ocalić jak najwięcej z uwięzionych w piekle osób. ZOBACZ TAKŻE: Piekło na Śląsku! Ogromny pożar szpitala, w środku nastolatkowie W chaosie informacyjnym pojawiają się doniesienia o co najmniej 12 ofiarach śmiertelnych, oraz dziesiątkach ciężko rannych. Oprócz tego setki ludzi zostało ewakuowanych z pochłanianego przez pożar obiektu.

Ofiary z Polski?

Według najświeższych informacji, wśród ofiar znajdują się głównie bardzo zamożni obywatele z Turcji oraz Izraela. Na razie nie ma doniesień ze strony polskiego ministerstwa spraw zagranicznych o ofiarach wśród obywateli naszego kraju.

Chaos informacyjny

Służby nie potrafią aktualnie ustalić przyczyny koszmarnego w skutkach pożaru. Pod uwagę brane są celowe podpalenie; potencjalna eksplozja, która wywołała wybuch ognia oraz tragiczna w skutkach awaria instalacji elektrycznej. ZOBACZ TAKŻE - Roje much, pożary, plagi szczurów. Polacy boją się spać 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News