Nowy premier to także nowe wyzwania, ale i problemy, z którymi będzie się borykał. Rządzi dopiero jeden dzień, a już coś jest nie tak, jak powinno. Zaczęła się wojna Morawieckiego z Niemcami.

W piątek 8 grudnia Andrzej Duda desygnował nowego premiera. Mateusz Morawiecki będzie teraz rządził naszym państwem. Beata Szydło zostanie prawdopodobnie wiceministrem pomagającym mu w pełnieniu obowiązków. Szef polskiego rządu staje przed nowymi wyzwaniami i pierwsze dni jego kadencji już przynoszą problemy, z którymi musi sobie poradzić.

ZOBACZ TAKŻE: TOTALNE ZASKOCZENIE! OTO PIERWSZA DECYZJA MORAWIECKIEGO

Na łamach niemieckiego tygodnika „Der Spiegel” ukazał się krytyczny artykuł w stosunku do Morawieckiego. Jan Puhl, który jest autorem tekstu, nie ukrywa, że nie należy do sympatyków polskiego rządu i nowego premiera. Swój artykuł zatytułował „Następny wasal Kaczyńskiego” i pisze w nim, że nic w prowadzeniu polityki naszego rządu się nie zmieni.

ZOBACZ TAKŻE: ALEŻ SZOK! UJAWNIONO TECZKĘ MORAWIECKIEGO, TO GO ZNISZCZY

Dziennikarz zwraca uwagę na to, że Beata Szydło była czymś w rodzaju „matki-Polki”, pozostając faworytem elektoratu partii. Morawiecki natomiast jest człowiekiem biznesu i w ocenie dziennikarza będzie bardziej lubiany przez wyższe sfery.

Źródło: wprost.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

...

Zobacz również