Nina zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia, która odbierze wam mowę (18+)

Nina zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia, która odbierze wam mowę (18+) Źródło: Twitter.com/Vinicios Knuth, o homem exceção

Nina liczyła, że spędzi miłe chwile z pewnym mężczyzną. Pomyliła się - partner okazał się okrutnym mordercą, który bez skrupułów zabił kobietę. Później oprawca zbezcześcił jej zwłoki.

Nina była bardzo atrakcyjną młodą, kobietą, która nie stroniła od dobrej zabawy. Gdy poznała tego mężczyznę wiedziała, że chce spędzić z nim noc. Nic nie zapowiadało okropnej tragedii, do jakiej miało dojść. Straszna zbrodnia wstrząsnęła światem, a bestialstwo tego mężczyzny odbiera mowę.

Nina chciała spędzić miłą noc. Została brutalnie zamordowana podczas seksu

Gdy piękna Nina spotkała Mikhaila Tikhonova z Rosji wiedziała, że chce z nim spędzić noc. Wszystko zmierzało w dobrym kierunku, a para znalazła się we wspólnej sypialni. Zaczęli się rozbierać i wtedy 27-latek zauważył coś, co wyprowadziło go z równowagi. Spostrzegł, że jego partnerka przeszła operację zmiany płci. To było dla niego ogromne zaskoczenie, które sprawiło, że emocje wzięły górę nad rozsądkiem.

Rosjanin był tak wściekły, że bezlitośnie udusił Ninę podczas stosunku. Nie miał żadnych skrupułów podczas mordowania kobiety - zabił ją z zimną krwią. Wstrząsające jest także to, co zrobił potem. Jako lekarz uznał, że bez problemu pozbędzie się zwłok dziewczyny. Sposób, na jaki się zdecydował, mrozi krew w żyłach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna okrutnie potraktował kobietę, potem zbezcześcił jej ciało

Mikhail postanowił, że ciało martwej kobiety musi zniknąć. Uznał, że najpewniejszą metodą likwidacji zwłok będzie podzielenie ich na małe kawałki oraz stopniowe pozbywanie się wszelkich dowodów.

Tak też zrobił: wycinał narządy dziewczyny, odrywał od nich małe kawałki, a następnie spuszczał je w ubikacji. Głowę i kończyny odciął, a potem schował do walizki. Wyszedł z pomieszczenia z makabrycznym bagażem, a niektóre elementy zwłok wrzucał do pobliskich koszy na śmieci. Był przekonany, że uda mu się uciec od wymiaru sprawiedliwości.

Intryga jednak szybko wyszła na jaw, gdy matka poinformowała służby, że Nina nie daje znaku życia. Śledczy szybko połączyli zniknięcie kobiety z Rosjaninem i złapali mordercę. Lekarz nie stawiał oporu, przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu 20 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Tadeusz Pluciński. Amant polskiego kina miał 4 żony i podobno TYSIĄCE kochanek
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu 
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News