Wreszcie jest trop ws. zaginionej Nikoli! Odżyła nadzieja

Wreszcie jest trop ws. zaginionej Nikoli! Odżyła nadzieja Źródło: instagram.com/nikolqq

Nikola od 15 stycznia jest nieustannie poszukiwana przez służby. Policjanci stale trafiają na nowe wskazówki, które mogą pomóc w jej odnalezieniu. Ostatnio udało się ustalić kilka nowych faktów. Bliscy zaginionej nie tracą nadziei.

Nikola Piątkowska to zaginiona dziewczyna, która ostatni raz widziana była w swoim własnym domu 7 stycznia. Po tym dniu opuściła Rzeszów i udała się na wycieczkę do Zakopanego. 15 stycznia ostatni raz kontaktowała się ze swoją mamą. Od tamtej pory słuch o niej zaginął. Nikt nie wie gdzie może przebywać. Najbliżsi obawiają się najgorszego. Postanowili postawić na nogi wszystkie służby. Te poważnie zaangażowały się w poszukiwania dziewczyny. Według informacji pojawił się pewien trop.

Nikola żyje? Niewiarygodne informacje wyciekły z sieci

"Super Expressowi" udało się ustalić nowe fakty w sprawie. Ponoć Nikola widziana była ostatnio w stolicy. Według tych informacji nasuwa się więc podejrzenie, że nic jej obecnie nie zagraża. Niektórzy uważają, że ta 18-letnia modelka tak naprawdę chciała zwrócić na siebie uwagę. To mogłoby pomóc jej w karierze, którą dopiero rozpoczęła przed aparatami. Przynajmniej tak twierdzą internauci, których przypuszczenia w żadne sposób nie zostały dotychczas potwierdzone. - Taki fejm na policji, a tylko ponad 1150 followersów? Następnym razem pewnie napadnie na bank (...) - wówczas "lajkomat" wskoczy może nawet do 2-3 tysięcy?! - komentuje sceptycznie nastawiony użytkownik pod zdjęciem na Instagramie Nikoli. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ - Oby się jej nic nie stało, ale ciekawe czy nie było to umyślne, aby zrobić hałas i podbić fame. Jej insta lata po sieci. Dodatkowo fakt, że to młoda, początkująca modelka... I to zaginięcie... - zastanawia się ktoś inny. - (...) Pewnie dobrze bawi się teraz w jakichś Emiratach Arabskich i cieszy się z fejmu, jakie daje jej to całe zaginięcie. Mimo wszystko oby nabrała rozumu do głowy i wróciła, bo szkoda tylko i wyłącznie tych biednych rodziców, którzy chyba sami nie wiedzą jaki popełnili błąd w wychowaniu córki - odważnie osądza zaginioną.

Jeśli wiesz coś o sprawie - skontaktuj się z policją!

Wszyscy, którzy wiedzą coś, co może być pomocne w odnalezieniu zaginionej, proszeni są o kontakt:
  • Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie: 17 858 32 24
  • Komenda Miejska Policji w Rzeszowie: 17 858 33 10 lub 112.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibik?
  2. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  3. Lewandowska odpowiedziała hejterom. Jej komentarz wygrywa!
  4. Kartki na walentynki. Spraw, by twoje życzenia były jeszcze bardziej wyjątkowe
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News