18-letnia Nikola od miesiąca nie wróciła do domu. Ostatni raz widziała ją matka

18-letnia Nikola od miesiąca nie wróciła do domu. Ostatni raz widziała ją matka Źródło: fot. Policja Podkarpacka

Nikola Piątkowska pochodząca z Rzeszowa nie pojawiła się w swoim domu już od prawie miesiąca. Policja cały czas próbuje odnaleźć nastolatkę, jednocześnie prosi o pomoc wszystkie osoby posiadające w tej sprawie jakieś pomocne informacje.

Nikola ostatni raz widziana była 7 stycznia przez swoją mamę. Od tego momentu jedynie raz dała jakikolwiek znak życia. Mimo wszystko cały czas prowadzone są poszukiwania, które objęły już bardzo duży obszar. Według ustaleń policji dziewczyna przebywa poza Rzeszowem, jednak pomoc osób posiadających informacje na jej temat w tym momencie mogą okazać się niezbędne do jej odnalezienia. Z tego względu wystosowano specjalny apel.

Nikola wciąż jest poszukiwana

Już kilka dni po swoim zaginięciu 18-latka skontaktowała się ze swoją matką poprzez wiadomość SMS. Nastolatka napisała w niej, że jest aktualnie w Zakopanem. Od tego czasu słuch po niej zaginął. Według funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie nastolatka aktualnie przebywa w Warszawie bądź okolicach. Nikola ma zaledwie 18 lat, jednak wedle przedstawionego rysopisu wygląda na starszą. Nastolatka ma około 180 centymetrów wzrostu, jest szczupła oraz ma długie proste czarne włosy, a także brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz sięgający do kolan z futrem na kołnierzu, a także czarne kozaczki na szpilce i czarne spodnie. Na lewej ręce nosi złotą bransoletkę. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rodzina oraz policja prosi o kontakt wszystkie osoby wiedzące, gdzie aktualnie przebywa Nikola, lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące naprowadzić funkcjonariuszy na odpowiedni trop. W celu skontaktowania się należy dzwonić do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, można to zrobić poprzez numer telefonu: 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel: 17 858 33 10. Oczywiście można także skontaktować się poprzez numer alarmowy, czyli 112. Cała rodzina Nikoli oraz jej bliscy mają nadzieję, że odnajdzie się jak najszybciej cała i zdrowa. Cała redakcja Pikio.pl również trzyma kciuki za sukces akcji poszukiwawczej oraz jak najszybszy powrót nastolatki do jej domu.

  1. Tragedia, poszukiwany Dariusz nie żyje. Lokalna społeczność we łzach
  2. To była największa tragedia w historii himalaizmu. 8 wspinaczy zmarło na szczycie w 1996 roku
  3. Tragedia w domu nastolatki. Angelika zmarła tuż po wizycie lekarza
  4. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  5. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  źródło: Radio Zet
Następny artykuł