W debacie niekoniecznie, ale na lotnisku Trump "zmiażdżył" Clinton (FOTO)

W debacie niekoniecznie, ale na lotnisku Trump "zmiażdżył" Clinton (FOTO)

Wczoraj odbyła się ostatnia debata telewizyjna przed wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Dzień wcześniej na tym samym lotnisku wylądowały samoloty kandydatów. Ten moment został uwieczniony na zdjęciu i zyskuje coraz większą popularność w internecie.

Kampania wyborcza w Stanach Zjednoczonych wiąże się z tysiącami kilometrów pokonywanych przez kandydatów. W związku z tym większość podróży odbywają samolotami. Na zdjęciu zrobionym dzień przed debatą widać kolosalną różnicę między maszynami kandydatów.

Hillary Clinton podróżuje wynajętym na potrzeby kampanii Boeingiem 737, który specjalnie na potrzeby kampanii został ozdobiony w hasło "Strong together" ("Silniejsi razem" - red.) oraz logo w kształcie litery "H".

Natomiast Donald Trump lata prywatnym Boeingiem 757. Swój samolot kupił w 2011 roku za 100 milionów dolarów. W Stanach Zjednoczonych maszyna Trumpa jest uważana za jego latające biuro. Niewątpliwie olbrzymie rozmiary i pozłacane nazwisko kandydata republikanów wyglądają imponująco w zestawieniu z odrzutowcem Hillary Clinton.

trumphilar

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk źródło: wprost.pl

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu