To koniec Rozenek, Rusin i Bohosiewicz? Wielka afera wychodzi na jaw

To koniec Rozenek, Rusin i Bohosiewicz? Wielka afera wychodzi na jaw

Szykuje się afera niewyobrażalnych rozmiarów. Przedstawiciele jednej z branż oskarżają je o złodziejstwo.

Brylują w mediach społecznościowych i to z tą przestrzenią związany jest proceder. Fotoreporterzy skarżą się, że są ograbiani przez gwiazdy ze zdjęć, które robią.

Wojna celebrytek z fotografamiZOBACZ TAKŻE: Rusin opublikowała jak wygląda naprawdę. Fani w szoku  Fotograficy szczególnie żalą się na takie słynne nazwiska jak: Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Joanna Jabłczyńska czy Julia Wieniawa. Na uwagę zasługuje fakt, że Jabłczyńska i Rozenek skończyły studia prawnicze. - Wykorzystałam zdjęcie z strony TVN. Skopiowałam je z galerii - wyznała Jabłczyńska na łamach Pudelka. Głośno było też o zachowaniu Bohosiewicz gdy stwierdziła, że nie potrzebuje fotografów, bowiem sama może sobie za darmo zrobić zdjęcie, ci w ramach protestu nie fotografowali jej na ściance w trakcie premiery, chociaż ta chętnie pozowała. - Zdjęcia są własnością fotografa, który wystawia wykonane zdjęcia do sprzedaży agencji. Te sprzedają je portalom, jak Pudelek i gazetom do jednorazowej publikacji. Portale nie są odpowiedzialne za sprzedaż. Nie można kopiować zdjęć z portali, to bezprawne. Licencje na fotografię nabywa się po zapłacie za dane zdjęcie - czytamy komentarz fotografa na Pudelku.

Burza w internecieZOBACZ TAKŻE: Rozenek znów szokuje. Ujawnia łóżkowe sekrety ze swojej garderoby Internauci są podzieleni w tej sprawie. Jedni zażenowani postawą gwiazd, inni z kolei je bronią. - Nieładnie! Zarabiają kupę forsy, a nie mogą wydać paru złotych na foty z agencji - napisał jeden z internautów. - Po części mają rację. Zdjęcia zbliżeń majtek czy wagin są niesmaczne. Fotoreporterzy dawno stracili wartości - twierdzi internauta, któremu z kolei nie podoba się postawa fotoreporterów.  - Powinni to rozglosnić. Nie można okradać ludzi. Szczególnie gwiazdy, które maja kupę forsy. Wstyd - uderza w celebrytki inny użytkownik w sieci. - No bez jaj! Robią im zdjęcia, a celebrytki jeszcze mają płacić za to, że dadzą je na przykład na Facebooka? Pazerność nie zna granic - staje w obronie gwiazd internauta. Źródło: pudelek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News