Narodowcy postanowili przekazać posłance Zielonych Annie Grodzkiej nietypowy prezent. Wszystko podczas jej wykładu w Radomiu.

Wykład dotyczył równości kobiet i mężczyzn. Grodzka mówiła wiele o rzekomym braku tolerancji dla różnego rodzaju mniejszości psychoseksualnych.

Spotkanie miało miejsce w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Tematem przewodnim były „Prawa człowieka w Polsce fair”.

– Polska fair, Polska moich marzeń to Polska ludzi równych, którzy żyją godnie. Chciałabym namówić społeczeństwo do myślenia o tym, że Polska jest czymś pięknym, ale jednak dalekim od doskonałości. Z tym przesłaniem kandyduję na prezydenta – mówiła Anna Grodzka.

Narodowcy wręczyli Grodzkiej prezent zawinięty w ozdobną torebkę. W środku znajdowało się sześć jaj, męskie majtki i maszynka do golenia. W akompaniamencie słów „zakaz pedałowania”, kilkanaście osób opuściło salę.

– Proszę o poszanowanie nas wszystkich! W tej uczelni nigdy nie były tolerowane tego rodzaju zachowania. Naprawdę jest mi bardzo z tego powodu przykro – apelowali przedstawiciele uczelni.

Pikio.pl

źródło: echodnia.eu

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.