Niespodziewany szok! Kaczyński WYRZUCIŁ polityka PiS

Niespodziewany szok! Kaczyński WYRZUCIŁ polityka PiS

Polityk Prawa i Sprawiedliwości, który ostatnio zanotował potężną wpadkę wizerunkową doprowadził Jarosława Kaczyńskiego do furii. Senator wyleciał z partii.

Jarosław Kaczyński nie toleruje takiego zachowanie, jakiego dopuścił się senator Jan Dobrzyński. Z incydentu z jego udziałem śmiała się cała Polska, teraz szef PiS siermiężnie ukarał polityka.

Jan Dobrzyński ukarany przez Kaczyńskiego

Jan Dobrzyński nie jest już pełnoprawnym członkiem Prawa i Sprawiedliwości, ani klubu parlamentarnego partii rządzącej. Jarosław Kaczyński zawiesił polityka w tych funkcjach. Przypomnijmy, że senator miał nieciekawą przygodę pod Dworcem Centralnym, gdzie upadł. Polityk był pod wpływem alkoholu. Miał wrażenie, że został przewrócony przez tajemniczego napastnika.

Sprzeczne słowa polityka

- Dla mnie to było ważne. Myślałem, że mogła być sytuacja, że ktoś mi nogę podstawił, bo upadłem dość mocno, straciłem przytomność. Ale okazuje się, że to było bez potrzeby - powiedział polityk. We wtorek na łamach wp.pl mówił jednak, że sam się przewrócił.  - To nie była żadna przepychanka, awantura, po prostu się potknąłem przy schodach. Interwencji policji nie było, zadzwoniłem po pogotowie - stwierdził Dobrzyński., Proponowane linki:
  1. PiS oficjalnie oskarża Rosję o zamordowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego
  2. Rząd zamurowało! Najważniejszy minister PiS pójdzie... siedzieć?!
  3. Pilne spotkanie PiS! Jarosław Kaczyńskie wpadł w furię, mamy przeciek
Źródło: Wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News