Znany aktor wyznał, że przez długi czas przebywał w szpitalu dla osób uzależnionych od alkoholu. Dopiero teraz jednak zdecydował się opowiedzieć o tym doświadczeniu.

Tomasz Oświeciński zdobył niesamowitą popularność dzięki roli w Pitbullu Patryka Vegi. Już 29 września na ekrany kin wejdzie kolejny film reżysera „Botoks”, w którym również ponownie pojawi się znany z pokaźnej muskulatury aktor. Tym razem wcieli się w postać sanitariusza.

Czytałem scenariusz cztery razy. Sceny były takie, że mówiłem „niemożliwe, że to się dzieje w służbie zdrowia”. Każdy z nas tam przychodzi, odwiedza lekarzy, szpitale i tam dzieją się niesamowite rzeczy. Patryk pokazał to bardzo realistycznie. Ja też chciałem pokazać swoją postać realistycznie – mówi Tomasz Oświeciński.

Wyznaje, że starał się przygotować do roli jak najlepiej. Ponieważ grana przez niego postać cierpi na uzależnienie od alkoholu, aktor zdecydował się nawet na pobyt w szpitalu dla osób z tego typu problemem.

Jeździłem w prawdziwej karetce z ratownikami. To naprawdę bardzo ciężka praca, dla ludzi z powołaniem. Byłem też zamknięty w szpitalu dla uzależnionych od alkoholu, żeby poczuć się jak alkoholik. Myślę, że moja postać będzie wiarygodna – dodaje aktor.

źródło: se.pl

...

Zobacz również

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz