Chciałbym bardzo podziękować Komisji Weneckiej za jasne stanowisko w kwestii łamania przez pisowski reżim standardów demokratycznych i praw człowieka w Polsce. – tak zaczął swoje najnowsze nagranie Stefan Niesiołowski. 

W opublikowanym wczoraj na portalu Facebook nagraniu odnosi się do ostatnich decyzji Komisji Weneckiej. Twierdzi, że tylko stanowcza postawa Komisji oraz obywateli w kraju, pozwolą na zmianę tragicznej sytuacji w Polsce.

Powszechnie znane są absurdalne, szkodliwe, głupie i bezmyślne działania PiSu – mówi Niesiołowski. Przywołuje między innymi plany zakazu obrotu ziemią, sytuację w TVP, którą porównuje do telewizji reżimowej stanu wojennego oraz zmiany personalne na różnych stanowiskach. – Mamy jak najgorszą sytuację i dużą nadzieją jest stanowisko Komisji Weneckiej – przekonuje.

Nawołuje także zachodnie rządy do braku oporów przed sankcjami dla Polski. – Wszystko co osłabia ten reżim, służy Polsce. Polska będzie krajem demokratycznym, odzyskamy demokrację i wolność. Im szybciej, tym lepiej – kończy swój apel Niesiołowski.

Zobacz także: Wiemy, jak Komisja Wenecka odpowiedziała na prośbę Waszczykowskiego

Poniżej pełna wypowiedź Stefana Niesiołowskiego:

Stefan Niesiołowski – komentarz

Mój komentarz

Posted by Stefan Niesiołowski on Monday, March 7, 2016

Zobacz również