Niesamowite! TVN właśnie bezlitośnie upokorzył TVP

Niesamowite! TVN właśnie bezlitośnie upokorzył TVP

To co własnie zrobił TVN może nawet przejść do historii polskich mediów. TVP zostało boleśnie upokorzone. Tym razem prezes Jacek Kurski tak łatwo się z tego nie wytłumaczy. 

Oglądalność to coś, co dla prezesów wszystkich telewizji liczy się najbardziej. Bez widzów nie ma medialnych gigantów. TVP zanotowało straszny spadek względem telewizji TVN, która totalnie zmiażdżyła medium Jacka Kurskiego.

TVN deklasuje TVP

Fakty zgromadziły w zeszłym tygodniu znacznie większą widownię niż Wiadomości TVP. Podobnie hitami stały się: teleturniej Milionerzy i serial Na Wspólnej. Poza TVN-em liderem pozostał jeszcze Polsat, ale Telewizja Polska zanotowała najniższy w historii nadania wynik - tak wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Skoro Fakty już oficjalnie są najchętniej oglądanym dziennikiem informacyjnym, to TVP ma się czego obawiać. Przede wszystkim dlatego, że oba serwisy prezentują wydarzenia dnia codziennego w zupełnie inny sposób. Jeśli widownia raz przywiąże się do danego sposobu przedstawiania rzeczywistości, to ciężko będzie ją z powrotem namówić na powrót do dawnej lubianego medium. Tym gorzej, że TVN prowadzi również w branży rozrywkowej. Skoro nie głównym programem informacyjnym to TVP mogłoby chociaż zawalczyć o widzów teleturniejami i serialami. Niestety, Milionerzy i Na Wspólnej również deklasują popularne programy rozrywkowe Telewizji Polskiej. Myślicie, że Jacek Kurski jakoś zareaguje? Fot. screen ze strony wiadomosci.tvp.pl fot. screen fakty tvn Wikimedia Commons/Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.plZOBACZ TAKŻE:
  1. 3 miliony dzieci bez 500 plus. Wszyscy tracą świadczenie od rządu
  2. To już koniec Dudy? PiS ma plan na zniszczenie prezydenta
  3. Co za wtopa! Doda wstawiła zdjęcie, ale coś jej umknęło
  4. Mimo obietnic, chcą utrzymać okrutny przemysł futrzarski
  5. Zayn Malik – były członek One Direction nowym ambasadorem Converse
Źródło: wirtualnemedia.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News