Niesamowite światła nad Polską autostradą. "To UFO!"

Niesamowite światła nad Polską autostradą. "To UFO!"

Nad jedną z polskich tras szybkiego ruchu rozpościerają się niewiarygodnie jasne światła, które są tam obecne co noc. Ich widoczność zależnie o pory roku zmienia się, ale za każdym razem budzą taki sam podziw i zdziwienie. Wielu przekonanych jest, że łunę powoduje pozaziemska technologia, czyli UFO.

Na trasie S1 w okolicach katowickiego lotniska Pyrzowice kierowcy mijają ogromną łunę jasnego światła, którą jadąc z południa, zauważyć można już z odległości kilkudziesięciu kilometrów. Wielu użytkowników drogi na początku jest zdania, że gigantyczną iluminację powodują kosmici. ZOBACZ TAKŻE: Wojskowi występują przeciw władzom USA. Chcą powiedzieć prawdę o UFO Czy naprawdę światła generuje UFO, czy może prawda jest całkiem inna? Okazuje się, że rzekomymi obiektami z innej galaktyki są ogromne szklarnie. Szklarnie niecodziennych rozmiarów, położone są na powierzchni większej niż 20 hektarów. ZOBACZ TAKŻE: Przerażające! Ziemię czeka zagłada z Kosmosu

UFO nad Polską

Szklarnie należą do gigantycznego przedsiębiorstwa, które hodowlą roślin i warzyw zajmuje się od 42 lat. Dziś przedsięwzięcie jest tak ogromne, że co miesiąc rachunki na prąd, który zużywa, są milionowe. - Prądu zużywamy tyle, że wystarczyłoby na jedno spore miasto takie jak choćby pobliski Będzin. I dla okolicy jeszcze spokojnie by starczyło - mówi w rozmowie z extra.natemat.pl Anna Mularska z Gospodarstwa Ogrodniczego T. Mularski. ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite odkrycie na Marsie. Naukowców zamurowało Na nieszczęście miłośników teorii spiskowych i osób fascynujących się zjawiskami pozaziemskimi światła w okolicy stolicy Górnego Śląska nie są statkiem kosmitów ani ich instalacją czy obozem. Są wielkim i prosperującym przedsiębiorstwem, które owoce swojej pracy eksportuje do całej Europy.

ZOBACZ TAKŻE: Od Słońca oderwała się ogromna ilość plazmy. Leci w kierunku Ziemi (VIDEO) źródło: extra.natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News