Sieć podbija wzruszająca fotografia córki Hectora Alvareza, 25-letniego wielbiciela motocykli, który został zamordowany. 

25-letni Hector Alvarez, mimo że był ogromnym wielbicielem bardzo szybkich motocykli, postanowił zrezygnować z niebezpiecznego hobby i zawiesił szybkie rajdy po ulicach, natychmiast po tym jak dowiedział się, że zostanie ojcem. Mężczyzna nie chciał ryzykować życia w obliczu ważnego w jego życiu wydarzenia jakim są narodziny pierwszego dziecka.

Wszystko jednak obróciło się przeciwko jego planom, ponieważ rezygnacja z niebezpiecznego hobby nie uchroniła go od śmierci. Podczas sprzeczki z dawnym kolegą z klubu motocyklowego został śmiertelnie postrzelony tuż przed narodzinami swojej córki.

Partnerka Alvareza, już po porodzie, chciała by jej dziecko, mimo śmierci ojca, miało jakąś pamiątkę z nim związaną. Postanowiła, że weźmie córkę do fotografa i zrobi jej kilka zdjęć z czymś co dla jej męża było bardzo ważne i się z nim nierozerwalnie kojarzyło tj. jego kask i rękawice.

Nie spodziewała się jednak efektu jaki przyniosą jej zabiegi. Tuż po ustawieniu światła i „rekwizytów” oraz samej dziewczynki, mała „przytulana” przez rękawice swojego zmarłego ojca zaczęła się uśmiechać.

Natychmiast po publikacji zdjęcia uwieczniającego niezwykła chwilę, stało się ono ogromnie popularne. Do tej pory polubiło je ponad 265 tysięcy osób a blisko 80 tys. udostępniło je dalej. Nie ma się czemu dziwić, zdjęcie jest naprawdę niezwykłe.

fot. facebook
fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: Kim Stone Photography na fb

Zobacz również

...