Kontrowersje wokół prób zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nie słabną. W każdym tygodniu w największych miastach Polski odbywają się tzw. czarne protesty organizowane przez środowiska kobiece. Na jeden z nich wybrał się niepełnosprawny mężczyzna, który postanowił podyskutować z uczestniczkami manifestacji. 

Niepokoje wśród środowisk kobiecych związane z próbami radykalnego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej wciąż nie słabną. Co chwila w największych miastach w Polsce organizowane są protesty, podczas których setki i tysiące kobiet wyraża swoje niezadowolenie i oburzenie działaniami rządu, który przymierza się do zaostrzenia prawa.

Na jeden z takich protestów udał się niepełnosprawny przeciwnik aborcji, Bawer Aondo Akaa, doktor teologii i działacz prawicowy współpracujący z formacją Marka Jurka.

Mężczyzna, w opublikowanym w sieci nagraniu, wdaje się w dyskusje z niektórymi uczestniczkami „czarnego protestu” pytając je o podstawy i powody ich poglądów. Często dochodzi do – delikatnie mówiąc – zażartej dyskusji.

https://www.youtube.com/watch?v=0RCxHL9Wry4

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również