Wrzuciła niemowlę do basenu. Porażające nagranie wstrząsnęło internautami

Wrzuciła niemowlę do basenu. Porażające nagranie wstrząsnęło internautami Źródło: mom.of.2.boyss TikTok.com

Niemowlę widoczne na nagraniu, które pojawiło się w serwisie TikTok zszokowało ogromną liczbę ludzi. Na filmie udostępnionych przez jego mamę widać, jak dziecko zostaje bezceremonialnie wrzucone do basenu. Teraz kobieta znalazła się w ogniu krytyki i wytyka się jej na jak wielkie niebezpieczeństwo naraziła swojego malucha. Internauci są w tej kwestii zgodni, jej zachowanie jest oburzające.

Niemowlę trzymane przez nią na rękach zostaje po prostu wrzucone do basenu, widok ten jest naprawdę niepokojący. Nauka pływania dla wielu jest traumą, to dziecko swoją przygodę z wodą zaczęło wyjątkowo szybko. Kontrowersje budzą jednak metody wychowawcze stosowane przez jego matkę.

Niemowlę zostało wrzucone przez nią do wody

Niemowlę mogło być zaskoczone nagłą zmianą otoczenia, w którym się znajdowało, ponieważ jeszcze kilka sekund przed znalezieniem się pod wodą, bezpiecznie spoczywało na rękach mamy. Krysta Meyer z Kolorado znalazła się w ogniu kratki po tym jak w serwisie TikTok udostępniła film z oryginalnej formy nauki pływania swojego niemowlęcia. Co prawda kobieta zarabia na życie jako instruktorka pływania, lecz sposób w jaki potraktowała swoje dziecko jest naprawdę dyskusyjny. Internauci, widząc nagranie z jej poczynań, wyrazili swoje oburzenie i chociaż film cieszy się sporą popularnością, to już zachowanie młodej mamy niekoniecznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagranie obejrzały miliony ludzi na całym świecie

Udokumentowany przez Krystę Meyer moment wrzucenia niemowlęcia do wody na jej koncie w serwisie TikTok obejrzało już ponad 5 milionów ludzi i skomentowało je ponad 123 tys. razy. Sama dumna mama nie widzi w tym nic złego i przyznaje, że jest zaskoczona, jak szybko jej dwumiesięczne dziecko robi postępy w nauce pływania. Postępowanie Krysty Meyer wydaje się szorstkie, lecz zainteresowana nie widzi w tym nic złego i może nawet sądzi, że to normalne rzucać niemowlęciem do wody. Internauci są jednak oburzeni jej zachowaniem i uważają, że naraża ona swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa nad Bałtykiem. Sanepid pilnie ostrzega Polaków

2. Śmiertelny wypadek polskiego nurka. Zrozpaczona matka obserwowała wszystko z brzegu

Na TikToku co chwilę pojawiają się nowe wyzwania

TikTok to obecnie platforma zyskująca ogromną popularność, a użytkownicy na całym świecie dzielą się efektami swojej pracy nad popularnymi w społeczności wyzwaniami. Możliwe, że Krysta chciała nawiązać w jakiś sposób do jednego z ostatnich challenge'ów, gdzie mamy nagrywają reakcję swoich dzieci na oblanie ich przez nie wodą. Niestety mama niemowlaka relacjonuje, że w komentarzach pojawiają się pod jej adresem nawet groźby. Pamiętajmy, że fakt, że się z kimś nie zgadzamy nie pozwala nam na używanie w stosunku do tej osoby mowy nienawiści.

@mom.of.2.boyss

Oliver amazes me every week! I can’t believe he is barely 2 months in and is catching on so fast. He is a little fish. ##baby ##swim

♬ original sound - mom.of.2.boyss

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicę
  3. Polskę obiegła tragiczna informacja o przedwczesnej śmierci. Niestety, nie żyje Bogdan Dudko
  4. Kasia Kowalska nagle trafiła do szpitala. Dopiero po czasie wyjawiła wstrząsające szczegóły
  5. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News