niemowlę
Daily Mirror
Mateusz Sidorek - 17 Maja 2020

Zaniepokojona mama zrobiła zdjęcie niemowlęciu. Dwie godziny później doszło do największej tragedii

Matka straciła niemowlę. Kobieta opowiedziała o strasznej tragedii, jaka ją dotknęła. Jeszcze gdy robiła zdjęcie malucha, nie miała świadomości, że dziecko umrze dwie godziny później. Dramatyczną historię matki przekazał serwis Daily Mirror. Lekarze podejrzewają, że chłopiec mógłby przeżyć, gdyby nie pandemia koronawirusa.

Zrozpaczona kobieta opowiedziała, jak straciła niemowlę. Według Daily Mirror chłopiec zmarł na skutek choroby powiązanej z COVID-19. Po tej tragedii jeden z wybitnych pediatrów w Wielkiej Brytanii zwrócił się służby zdrowia z dramatycznym apelem. Kilkumiesięczny chłopiec nie miał szans na przeżycie.

Elżbieta Jaworowicz sekret pięknaElżbieta Jaworowicz zdradziła swój sekret na piękny wygląd mimo wieku. Ciężko uwierzyć, ile ma już latCzytaj dalej

Niemowlę wyglądało na okaz zdrowia. Uśmiechało się i aktywnie spędzało czas ze swoją mamą. Nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii, która złamała serce 29-letniej matce dziecka. Jak informuje portal Daily Mirror, mały Alex żył zaledwie kilka miesięcy. Lekarze stwierdzili, że chłopiec zachorował na chorobę powiązaną z COVID-19, którą nazwano PIMS-TS.

Niemowlę zmarło dwie godziny po zrobieniu zdjęcia

Zdjęcie, na którym można zobaczyć niemowlę, zostało opublikowane przez portal Daily Mirror. Patrząc na uśmiechniętego bobasa, trudno uwierzyć w fakt, że dziecko zmarło zaledwie dwie godziny po zrobieniu fotografii. Mały Alex zachorował jednak na bardzo rzadką chorobę, którą specjaliści łączą z koronawirusem. Zrozpaczona mama opisała objawy choroby, na którą zmarł jej synek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szokuje swoim kontrowersyjnym wyglądemNiewiarygodne, co kobieta zrobiła ze swoim ciałem. Jej talię można objąć jedną ręką, zdjęcia powalająCzytaj dalej

Niemowlę początkowo dostało czerwonej wysypki, która przypominała infekcję wirusową. Niestety szybko wystąpiła również wysoka gorączka a jego ręce i podeszwy stóp stały się czerwone. Przestraszeni rodzice szybko zaalarmowali służbę zdrowia. W szpitalu dowiedzieli się, że mały Alex zachorował na chorobę Kawasakiego. Na schorzenie cierpią najczęściej dzieci poniżej piątego roku życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Jutro nie otworzą wszystkiego, coraz więcej fatalnych informacji. Nie chcą narażać dzieci

2. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi

Niestety niemowlę nie jest pierwszym i tak dramatycznym przypadkiem. Alex zmarł dzień po tym, jak lekarze otrzymali wyniki badań. W jego sercu kryły się tętniaki, a w płucach znaleziono dużo płynu. Po pojawieniu się koronawirusa w Europie odnotowano już ponad 200 przypadków podejrzewanych u dzieci w wieku do 14 lat. Niedawno w innym artykule wyjaśnialiśmy, na czym polega i jak przebiega choroba Kawasakiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Meżczyzna znęcał się nad swoim psem. Policji tłumaczył, że chciał mu ulżyć w cierpieniu
  2. Kamil Stoch przerwał milczenie. Nagle powiedział, co zamierza robić na emeryturze. Niebywałe wyznanie
  3. Przełom w walce z koronawirusem? Naukowcy w końcu dostali zielone światło, rozpoczęli nowy etap
  4. Skandal w TVP, fani Eurowizji są wściekli. Ocenzurowano wybrane fragmenty, przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Marek Niedźwiecki nie mógł wytrzymać, skomentował sytuację Radiowej Trójki. Mocne słowa
  6. Stosuj wodę z cukrem 2 razy w tygodniu, działa nieziemsko. Mąż szybko oniemieje na twój widok, wspaniała kuracja

KociakMama porzuciła kociaka z powodu dziwnego pyszczka. Dziś jest gwiazdą internetu, sama słodyczCzytaj dalej

źródło: Daily Mirror

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News