Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie

Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie Źródło: youTube/Kelly Ineson

Niemowlak przyszedł na świat całkiem zdrowy, a po zaledwie dwóch tygodniach już nie żył. Pogrążona w żałobie matka dzieli się ze światem tą historią, aby każdy rodzic wiedział, że za ten błąd zapłacić można najwyższą cenę.

Niemowlak przyszedł na świat w kochającej rodzinie. Mama miała już to szczęście, że urodziła wcześniej troje dzieci z poprzedniego związku. Będąc w nowej relacji, narzeczony bardzo pragnął, aby razem mieli jeszcze jednego maluszka i udało się. Kobieta zaszła w upragnioną przez nich obojga ciążę, jednak dobre chwile nie trwały długo, a zamiast nich pojawiła się niebywała tragedia.

Życie jest najpiękniejszym darem dla wszystkich. Przyszłe mamy nie posiadają się z radości słysząc nowinę, że wydadzą na świat maluszka. Dla całej rodziny moment, w którym ma się powiększyć jest niesamowitym przeżyciem. Dzieci wnoszą w ich świat nową energię i blask.

Niemowlak żył zaledwie dwa tygodnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety córeczka tej pary już po urodzeniu nie mogła złapać tchu. 

- Leżałam tam i czułam się bezsilna. Lekarze biegali wokół. Widziałam ją przez dwie sekundy, po czym szybko ją zabrali. Od tego momentu znów nie mogłam jej zobaczyć przez kilka godzin - wspomina pierwsze chwile po porodzie matka.

Kilka dni po porodzie świeżo upieczeni rodzice mogli zabrać już córeczkę do domu. Lekarze zgodnie oświadczyli, że z małą nie dzieje się nic złego, a początkowe problemy z oddychaniem zostały szybko zażegnane. 

Podczas rutynowej kontroli lekarskiej dla niemowlaków okazało się, że dziecko straciło na wadze. Lekarze postanowili zatrzymać ją w szpitalu na badania. Wyszło na jaw, że mała jest zarażona infekcją - nie zwyczajną, a szczepem wirusa opryszczki pospolitej. Najprawdopodobniej została nią zarażona podczas niewinnego pocałunku od jednego z rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

Niemowlak umarł po dwóch tygodniach od urodzenia. Nie dało się nic zrobić, żeby wirus nie zabijał dziewczynki. Zrozpaczeni rodzice chcą zrobić co w ich mocy aby ostrzec innych przed całowaniem swoich pociech tuż po urodzeniu. Ten gest miłości zakończyć się może tragicznie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

źródło: newsner

Następny artykuł