Kryzys migracyjny to jeden z najtrudniejszych problemów świata zachodniego. Jednym z krajów, które zmagają się z masowym przyjmowaniem ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu są oczywiście Niemcy. Okazuje się jednak, że przypływ ludności powoduje również jej odpływ.

Według danych niemieckiego Die Welt, w ostatniej dekadzie z kraju wyjechało ponad 1,5 miliona Niemców. Wielu z nich miało wyższe wykształcenie. Według gazety, ma to być spowodowane między innymi masami afrykańskich imigrantów, które w ostatnich latach ściągają do naszych zachodnich sąsiadów. Imigranci mają dopuszczać się masowych gwałtów i przestępstw seksualnych co sprawia, że Niemcy nie czują się już bezpiecznie we własnym kraju.

Co więcej, do wyjazdu Niemców namawiają… sami imigranci.

– My, uchodźcy (…) mamy dosyć rozgniewanych obywateli (Wutbürger). Obrażają nas i agitują, jak szaleni. (…) Takie podżeganie zawsze pochodzi ze strony bezrobotnych rasistów (Wutbürgern), którzy spędzają swój cały czas w internecie i czekają, aż pojawi się gdzieś artykuł o uchodźcach. Wtedy zaczynają się ich bezwstydne komentarze – można było przeczytać  w październiku 2016 roku w artykule gazety „Der Freitag”, która opublikowała apel 18-letni syryjski migranta, Arasa Bacho

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: polsat

 

...

Zobacz również