Kto by przypuszczał, że właśnie to wpłynęło tak mocno na Jarosława Kaczyńskiego. Już wiemy, czemu polityk zachowuje się tak, a nie inaczej. Niemiecki dziennik zdradza sekret z dzieciństwa prezesa PiS.

Jeden z korespondentów „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, Konrad Schuller, napisał tekst, w którym analizuje postać Jarosława Kaczyńskiego. Dziennikarz odkrył, co miało największy wpływ na prezesa ugrupowania rządzącego i dlaczego stał się takim człowiekiem. Niewątpliwie to musiało działać na jego wyobraźnię.

ZOBACZ TAKŻE: KACZYŃSKI WSTRZĄSNĄŁ POLSKĄ. TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REWOLUCJA W RZĄDZIE!

Redaktor pisze, że to Niccolo Machavelli miał taki wielki wpływ na prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem od wczesnych lat bracia Kaczyńscy byli otoczeni okrucieństwem, takim jak u wcześniej wspomnianego filozofa.

ZOBACZ TAKŻE: KACZYŃSKI ZAŁAMANY. TO JUŻ KONIEC JEGO MARZEŃ

Po Niemcach nadeszli Rosjanie. Kaczyński należał do kościelno-patriotycznego skrzydła dysydentów. Niebezpieczeństwo, donosicielstwo, strach były częścią jego świata. Pogarda dla prawa, wszechobecność kłamstwa, dywersja, morderstwa wywarły wpływ na jego życie – pisze Schuller.

Kaczyńskiego oszukano

Okres komunizmu miał mieć na Kaczyńskiego największy wpływ. Według dziennikarza prezes jest przekonany, że on nigdy w Polsce nie upadł, a zmiana władzy była jedynie oszustwem.

Źródło: wprost.pl

9 największych kompromitacji rządu PiS


Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON

...

Zobacz również