W ostatnich dniach wszystkie media w Europie obiegły krótkie nagrania z trenerem reprezentacji Niemiec, Joachimem Loewem, który nie zważając na dziesiątki kamer wokół niego wykonywał „intymne” czynności. Teraz niemiecka federacja piłkarska wystosowała oficjalny protest, w którym stwierdza, że całe zamieszanie wokół ich selekcjonera to nagonka i próba dekoncentracji niemieckiej reprezentacji.

Trener niemieckiej reprezentacji w piłce nożnej, Joachim Loew, znany jest z dosyć ohydnych nawyków tj. oblizywanie palców po uprzednim dłubaniu w nosie czy wąchanie rąk po włożeniu ich pod bieliznę. Dlatego też za każdym razem gdy zrobi to w miejscu publicznym, media obiegają nagrania z nim w roli głównej.

Nie inaczej było kilka dni temu gdy kamery uchwyciły Loewa grzebiącego sobie w majtkach a potem wąchającego dłonie.

ZOBACZ TAKŻE – Potężna wpadka trenera Niemiec. Oglądacie na własną odpowiedzialność (video)

Tym razem jednak niemiecka federacja piłkarska odebrała to jako nagonkę i wystosowała w tej sprawie specjalny protest to UEFA, w którym żąda wyjaśnień dlaczego kamery na EURO skupiają się na niemieckim trenerze i naruszają jego „prywatną sferę”. Niemcy chcą także wiedzieć czemu ma służyć nagonka na ich trenera i chęć zdekoncentrowania ich drużyny.

ZOBACZ TAKŻE – Co on robi? Kolejny ohydny film z trenerem Niemiec. Chcą parawanu w meczu z Polską (video)

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: eurosport.onet.pl

...

Zobacz również