W niemieckich mediach wybuchła burza po publikacji jednej z gazet, która ujawniła prawdziwą liczbę molestowanych i zgwałconych kobiet podczas imprezy sylwestrowej w Kolonii i Hamburgu. 

Po kilku miesiącach od wydarzeń w Kolonii i Hamburgu wychodzą na światło dzienne nowe szokujące informacje. Jak się okazuje, rzeczywista liczba molestowanych i zgwałconych kobiet przez imigrantów z Bliskiego Wschodu jest o wiele większa niż informowały o tym wcześniej media i policja.

„Sueddeutsche Zeitung”, który dotarł do skrywanych w tajemnicy dokumentów policyjnych ujawnił, że rzeczywista liczba zgwałconych i molestowanych seksualnie kobiet podczas zabaw sylwestrowych w Kolonii, Hamburgu i innych niemieckich miastach sięga ponad 1 200.

Jak wynika z policyjnych raportów, ataków seksualnych dopuścili się mężczyźni o „północnoafrykańskiej urodzie”. Spośród 2 tysięcy podejrzanych zatrzymano jednak zaledwie 120. Większość to imigranci podający się za obywateli Syrii.

To co jednak wywołuje największe kontrowersje to fakt, iż do tej pory skazanych zostało zaledwie kilku gwałcicieli, a policja otwarcie przyznaje, że na tym zapewne się wszystko skończy, ponieważ skala sylwestrowych wydarzeń przerasta możliwości niemieckich służb.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: sueddeutsche zeitung

...

Zobacz również

Zobacz również