Skandaliczne wyniku sondażu! "Niemcy byli ofiarami Hitlera"

Skandaliczne wyniku sondażu! "Niemcy byli ofiarami Hitlera" Źródło:

To może wydawać się niewiarygodne, jednak wyniki tego sondażu to prawda. Skandaliczne są o tyle, że pojawiły się w momencie konfliktu Polski z Izraelem o ustawę IPN zakazującą stwierdzenia "polskie obozy śmierci". Zadano jedno pytanie: Czy Niemcy byli ofiarami Hitlera?

Znanym powszechnie faktem jest to, że jeden z najbardziej krwawych dyktatorów w historii świata, Adolf Hitler, został wybrany w demokratycznych wyborach. Ogromna większość niemieckiego społeczeństwa w latach panowania zbrodniarza, popierała go i zgadzała się z głoszonymi przez niego poglądami. ZOBACZ TAKŻE - W Izraelu oszaleli! "Polska to sojusznik Hitlera"

"Niemcy byli ofiarami Hitlera"

To tyle jeśli chodzi o fakty. W Niemczech przeprowadzono właśnie sondaż, którego wyniki są - delikatnie mówiąc - bulwersujące. Aż 54,4% społeczeństwa naszego wschodniego sąsiada uważa, że Niemcy byli ofiarami Hitlera. Zaledwie 17,7% naszych wschodnich sąsiadów przyznaje, że to Niemcy są odpowiedzialni za dojście Hitlera do władzy i popełnionych przez niemiecki reżim zbrodni. ZOBACZ TAKŻE - Premier Izraela szokuje. "Hitler NIE CHCIAŁ zabijać Żydów, winni są..."

"Niemcy pomagali ofiarom III Rzeszy"

Kolejnym wywołującym oburzenie poglądem powszechnie panującym w niemieckim społeczeństwie jest ten mówiący o tym, że niemieccy obywatele pomagali osobom prześladowanym przez nazistów. Jak zaznacza Andreas Zick z Instytutu interdyscyplinarnych badań nad konfliktami i przemocą Uniwersytetu Bielefeld, wyniki przeprowadzonego sondażu obalają mit mówiący o tym, że Niemcy poczuwają się do winy za zbrodnie dokonane przez swój naród w XX wieku. ZOBACZ TAKŻE - Nagranie z 1936 roku! Tak zachowywał się mocno naćpany Hitler (video)  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News