Kobieta pomachała do niedźwiedzia i nagrała jego reakcję. Zwierzę zaskoczyło ją swoim zachowaniem, kobieta nie wytrzymała ze śmiechu, słychać jak prycha

Kobieta pomachała do niedźwiedzia i nagrała jego reakcję. Zwierzę zaskoczyło ją swoim zachowaniem, kobieta nie wytrzymała ze śmiechu, słychać jak prycha Źródło: Pexels/Oksanna Briere

Niedźwiedź to jeden z najniebezpieczniejszych ssaków, jakiego możemy spotkać spacerując po rezerwacie przyrody. Groźnie wyglądający zwierzak może zaskoczyć swoją reakcją na widok człowieka. Przekonała się o tym pewna turystka z USA.

Niedźwiedź może stanowić poważne zagrożenie dla naszego życia lub zdrowia jeżeli wkroczymy na jego teren. Zawsze należy zachować szczególną ostrożność, kiedy wybieramy się na wędrówki po szlakach górskich czy terenach leśnych. Zakłócenie spokoju takiemu dużemu osobnikowi może prowadzić do ataku z jego strony. Nie należy zatem hałasować i zbaczać z wyznaczonych szlaków. Zachowanie tego niedźwiadka z pewnością zaskoczy.

Do zdarzenia doszło w zoo 

Zoo Olympic Game Farm znajduje się w stanie Waszyngton w USA. Możemy w nim spotkać wiele gatunków dzikich zwierząt, które mieszkają na specjalnie dostosowanym dla nich terenie. Wiele zwierząt zamieszkujących Olympic Game Farm pochodzi z parków zoologicznych, w których warunki nie były dla nich odpowiednio dostosowane. 

Dzięki takiemu miejscu jak Olympic Game Farm, turyści mogą się dowiedzieć, w jaki sposób zachowują się dzikie i niebezpieczne zwierzęta w warunkach możliwie najbardziej zbliżonych do ich naturalnych siedlisk. Zoo cieszy się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Zwierzęta można podziwiać z bliskiej odległości np.: za kierownicą swojego samochodu. Taki sposób zwiedzania obrała również pewna turystka, która postanowiła zobaczyć, jak żyje pewien niedźwiedź. 

Niedźwiedź zaskakuje swoją reakcją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzaki często potrafią nas zaskakiwać swoim zachowaniem. W sieci możemy znaleźć mnóstwo filmików, na których widzimy przeróżne, czasami bardzo zabawne zachowania naszych podopiecznych. Co więcej, nie tylko domowi pupile potrafią nas zaskoczyć. Turystka zwiedzająca Zoo Olympic Game Farm postanowiła ,,spotkać się" z niedźwiedziem. Groźny ssak siedzący na skraju drogi początkowo nie wyglądał na przyjaźnie nastawionego. Jednak gdy kobieta pomachała w jego stronę, on postanowił odwzajemnić to takim samym gestem. Urocze zachowanie zwierzaka zszokowało turystkę, która nie wytrzymała i parsknęła śmiechem. Kobieta nagrała całą sytuację i udostępniła w internecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Filmik z niedźwiedziem, który odmachuje do turystki stał się prawdziwym hitem internetu. Nie można odmówić niedźwiadkowi uroki, jednak należy pamiętać, że w dalszym ciągu jest to groźne zwierzę. Nie należy zatem drażnić go, ani zakłócać jego spokoju. Trzeba jednak przyznać, że niedźwiedź z Zoo Olympic Game Farm, jest niesamowicie towarzyskim zwierzakiem.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: podaj to

Następny artykuł