Śmierć zawsze wywołuje szok i niedowierzanie, ale kiedy człowiek ginie w tragicznych okolicznościach to często brakuje wręcz słów. Nie żyje założyciel ATM, okoliczności jego śmierci są wstrząsające.

Nie żyje Tadeusz Czichon, jeden z założycieli i wieloletni szef rady nadzorczej firmy ATM. Życie mężczyzny zabrała katastrofa lotnicza samolotu VL3 w pobliżu lotniska Kołbiel Skorupy.

Miejscowość, w której zginął Czichon jest położona ok. 40 km od Warszawy, blisko Celestynowa. Biznesmen leciał na pokładzie samolotu sam, swoją własną maszyną, przeznaczoną do lotów amatorskich.

Nie żyje Tadeusz Czichon

Tadeusz Czichon był współtwórcą  „polskiej czarnej skrzynki”. Jego współpracownicy pogrążeni są w głębokim żalu i bardzo ciepło wspominają zmarłego szefa rady nadzorczej ATM.

– Straciliśmy człowieka, który przez ponad 20 lat, niezmiennie wierzył w potencjał naszej firmy i nas wszystkich. Był pionierem polskiej branży IT, a Jego wkład w stworzenie silnych fundamentów i rozwój naszej firmy jest ogromny. Nigdy nie widział problemów, a jedynie wyzwania czekające na rozwiązania. Jako wiceprezes, a następnie prezes zarządu spółki nadawał ton kolejnym decyzjom, które sprawiały, że dzisiaj możemy być dumni z dziedzictwa, które nam zostawia – napisali w komunikacie opublikowanym 2 maja na stronie atm.com.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przerażająca wizja jasnowidza. Chodzi o śmierć Kaczyńskiego
  2. Zrobił to Tusk, teraz Lech Wałęsa. Zwolennicy są pod wrażeniem
  3. Wyciągnęli kompromitujący fakt z przeszłości Jakiego. Będzie się słono tłumaczył
  4. PiS złożył projekt ustawy, który ma rozwiązać konflikt z niepełnosprawnymi
  5. Okropne informacje ws. Kaczyńskiego. Prezes nie może chodzić

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]


Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]

Źródło: wprost.pl