Nie żyje prześliczna gwiazda muzyki, miała ledwie 20 lat. Popełniła samobójstwo
fot. MaxPixel
Jan Odyniec - 5 Czerwca 2018

Nie żyje prześliczna gwiazda muzyki, miała ledwie 20 lat. Popełniła samobójstwo

Tragiczna śmierć spotkała młodziutką 20-letnią raperkę. Dziewczyna zginęła na oczach tłumu ludzi. Fani nie rozumieją dlaczego to się stało i ogłaszają żałobę. Dziewczyna, która próbowała zaistnieć w branży muzycznej, odebrała sobie życie.

20-letnia Czeszka Zuzaně Krátké występująca pod pseudonimem Sju Kjut zginęła w tragicznych okolicznościach na oczach tłumu ludzi. Dziewczyna skoczyła z 4. piętra galerii handlowej w Brnie. Wszystko wskazuje na to, że decyzja o samobójstwie wynikała z choroby, z którą borykała się gwiazda.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: „Trudno odwracalne wady”. Burza wokół dziecka Anny Lewandowskiej

Nie żyje Sju Kjut. Raperka popełniła samobójstwo

O 20-latce zrobiło się głośno jakiś czas temu, kiedy do sieci trafiło kuriozalne nagranie z jej udziałem. Zupełnie naga Zuzanna, będąc prawdopodobnie pod wpływem narkotyków próbowała uprosić ochroniarza w klubie, żeby pozwolił jej na... kilka minut seksu z kolegą. Początkowo właśnie temu niechlubnemu rozgłosowi przypisywano decyzję o samobójstwie dziewczyny. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że nagrany na filmie czyn był tylko kolejnym krokiem w postępującej u kobiety coraz poważniejszej depresji spowodowanej chorobą. - Była chora. Nie wiem dokładnie, co jej było, ale myślę, że to mógł być guz lub nowotwór. W ogóle o tym nie mówiła, ale półtora roku temu zgoliła włosy i od tego czasu nosiła peruki - wspomina znajomy raperki, podkreślając również, że Sju Kjut poważnie nadużywała narkotyków. - Brała tyle, że starczyłoby dla pięciu osób - zaznacza.

Nieszczęśliwe życie i tragiczna śmierć

Właśnie branie narkotyków było uważane początkowo za bezpośrednią przyczynę śmierci dziewczyny. Inna opcja była też taka, że niesława, jaka się za nią ciągnęła po publikacji obscenicznego nagrania, doprowadziła do załamania. Wersja z chorobą jest jednak najbardziej prawdopodobna. Być może artystka cierpiała na schorzenie, które groziło umieraniem w męczarniach i po prostu chciała wcześniej zakończyć swoje życie. Na razie nie wiadomo, na co konkretnie cierpiała kobieta. Wyraźnie widać, że raperka nie radziła sobie ze swoim życiem. Działała bardzo emocjonalnie, zażywała narkotyki, pozwalała sobie na nieobyczajność w miejscach publicznych. Wiele wskazuje na to, że przynajmniej część tych działań była "wołaniem o pomoc". Tej dziewczyna niestety jednak nie otrzymała.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Koniec pewnej epoki
  2. Będzie afera dekady w Polsce? Nie żyje polityk, doniesienia o morderstwie
  3. Szokujące doniesienia! Znamy prawdziwe przyczyny śmierci Roberta Brylewskiego
Emerytura dla matek12 zakazanych imion, których nie wolno ci nadawać swojemu dzieckuCzytaj dalej
nadja110 gwiazd, które zaraziły się wirusem HIV [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News