Najpierw 21-letnia miss, teraz nie żyje 18-letnia gwiazda. Przyczyna śmierci odbiera mowę

Najpierw 21-letnia miss, teraz nie żyje 18-letnia gwiazda. Przyczyna śmierci odbiera mowę Źródło: Pixabay/_Alicja_

Nie żyje młoda dziewczyna, siostra członka znanego na całym świecie zespołu muzycznego. Przyczyna śmierci sprawia, że jej fani są w szoku. To nie pierwszy przypadek, gdy taka tragedia spotyka nastolatkę. Powód śmierci wydaje się być niewiarygodny.

Nie żyje Felicite Tomlinson, siostra Louisa Tomlinsona, znanego członka uwielbianego przez nastolatki, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, zespołu One Direction. Informacja o jej śmierci pojawiła się niedawno w polskich mediach społecznościowych. Fani zespołu zastanawiają się, co też mogło się stać, ze tak młoda osoba niespodziewanie odeszła z tego świata.

Według dostępnych informacji, siostra członka One Direction zmarła na atak serca. Wydaje się to nieprawdopodobne, zwłaszcza że Felicite Tomlinson miała zaledwie osiemnaście lat. Nikt nie mógł się spodziewać, że osoba, która ledwie wkroczyła w wiek dorosły nagle w taki sposób pożegna się z życiem.

Nie żyje siostra piosenkarza. Fani są w szoku

Gdy pojawiła się informacja o śmierci, w mediach społecznościowych pojawiło się wiele kondolencji dla rodziny zmarłej. Jej brat odwołał wszelkie zobowiązania zawodowe, aby wrócić do domu rodzinnego. Siostra była od niego młodsza o dziewięć lat. To nie pierwsza taka tragedia w jego rodzinie. W 2016 roku zmarła jego matka, która po długiej batalii w końcu przegrała walkę z białaczką.

Felicite Tomlinson była bardzo znana w mediach społecznościowych. Prowadziła profil na Instagramie, na którym dzieliła się swoim codziennym życiem. Obserwowało ją ponad milion osób, co jest naprawdę ogromną liczbą. Miała wiele planów na przyszłość, chciała rozpocząć karierę projektantki mody. 

Dnia 13 marca niespodziewanie zmarła. Jako przyczynę oficjalnie podaje się atak serca, choć dziewczyna nigdy nie wykazywała żadnych problemów natury kardiologicznej. W chwili śmierci znajdowała się w swoim mieszkaniu w Londynie. Według doniesień medialnych, nagle zasłabła, a ratownicy medyczni, którzy przybyli niedługo później nie byli w stanie jej odratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejny przypadek śmierci nastolatki

Śmierć osoby w tak młodym wieku jest bez wątpienia niewyobrażalną tragedią. To już kolejny przypadek, gdy nastolatka niespodziewanie umiera, pomimo tego, że wcześniej nie zdradzała żadnych objawów choroby. Pojawiają się głosy, że pośrednią przyczyną - jak w wielu podobnych przypadkach - mogły być narkotyki.

I choć Felicite Tomlinson już na początku tego roku poinformowała widzów, że już zerwała z alkoholem i papierosami, część fanów jest zdania, że to właśnie używki w tak młodym wieku sprawiły, iż jej serce zostało tak osłabione.

(źródło fot.: Instagram/felicitegrace)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Omenaa Mensah pokazała ojca. Tak doskonałych zębów nie ma chyba żaden Polak! 
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. To, co zrobiła jej teściowa tuż przed ślubem odbiera mowę. Prawdziwy koszmar
  5. Andrzej Duda ma ważną wiadomość dla wszystkich Polaków. Każdy powinien to przeczytać

źródło: Jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News