Nie żyje polski piłkarz. Tragiczny wypadek

Nie żyje polski piłkarz. Tragiczny wypadek Źródło: fot. pixabay.com

W niedzielę nad ranem w Rzymie doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młody polski piłkarz, miał zaledwie 18 lat. Jego rodzina, cała szkoła, jak i klub, w którym grał, pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Młody piłkarz halowy Simone Martyniak zginał podczas tragicznego wypadku na skrzyżowaniu ulic Viale Marconi i Lungotevere degli Inventori. Chłopak jechał na skuterze wraz z dwójką swoich znajomych. Zderzyli się czołowo z samochodem osobowym. Pomimo szybkiej pomocy ratowników młody piłkarz zmarł. Jego koledzy zostali przetransportowani do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Prokuratura bada przyczyny wypadku, kierowca auto został już przesłuchany.

Nie żyje polski piłkarz halowy

Młody Simone był bardzo utalentowanym sportowcem, przed którym kariera stała otworem. Nikt nie spodziewał się, że zostanie tak brutalnie przerwana. Jego rodzina wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Uczył się w liceum ogólnokształcącym, szkoła, do której uczęszczał wieść o jego tragicznej śmierci, uczciła minutą ciszy. - Takiego chcemy Cię zapamiętać. Blond anioła z uśmiechem na twarzy - pisali jego koledzy na forum szkoły. Również klub, w którym grał, pożegnał go w oficjalnym komunikacie. Nazywali go blondynem o twarzy anioła. Lazio Rzym, w którym grał chłopak, jak i jego szkoła ogłosili żałobę. Jest to wielka tragedia dla jego najbliższych, wszyscy zapamiętają go jako radosnego chłopaka, który szedł przez życie z uśmiechem na twarzy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wałęsa rzadko wspomina ojca. Powód jest przerażający i makabryczny
  2. „Wrzaski i wycia, sceny jak z horroru”. 15 osób walczy o życie na Pomorzu
  3. Po tylu latach, nadeszła śmierć. Kościół katolicki na całym świecie w żałobie
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News