Nie żyje menadżer największych sław! Nie miał nawet 40 lat

Nie żyje menadżer największych sław! Nie miał nawet 40 lat

Nie żyje człowiek, który wielu gwiazdom z branży muzycznej pomógł w osiągnięciu kariery. Mężczyzna był również pomysłodawcą i organizatorem wielu, ciekawych projektów muzycznych. Odszedł przedwcześnie, w wieku zaledwie 39 lat.

Nie żyje Michał Gawlicz - wieloletni manager zespołu Habakuk. Mężczyzna był również pracownikiem agencji koncertowej Lionstage, która stoi za sukcesami takich osób jak Gorana Bregovicia, Ayo,Imany, Joss Stone, a także za spektakularnym powrotem muzycznym Alicji Janosz.

Nie żyje Michał Gawlicz. Żegnają go najbliżsi

O śmierci mężczyzny poinformowali organizatorzy festiwalu Ostróda Reggae Festival, z którym Michał Gawlicz był związany. Na swoim profilu na Facebooku umieścili specjalny wpis. - Ze złamanym sercem odebraliśmy dzisiaj smutne informacje o niespodziewanej śmierci Michała Gawlicza, wieloletniego managera grupy HABAKUK, twórcy i inicjatora wielu projektów muzycznych i wydarzeń. Regularnie odwiedzał ORF od 2003 roku i pierwszego występu Habakuk. Zawdzięczamy mu wiele pięknych momentów w historii nie tylko naszego festiwalu, ale również całej historii polskiego reggae. Był naszym przyjacielem, dobrym człowiekiem, fajnym kolegą, hiperaktywnym pozytywnym duchem. Będzie nam go bardzo brakowało... Do zobaczenia po drugiej stronie, Michał! - napisali w czułych słowach o koledze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciepłe słowa od zespołu

Do śmierci managera odniósł się również sam zespół HABAKUK: - Wczoraj odszedł nasz cudowny brat Michał Gawlicz, wieloletni menager Habakuka. Był wulkanem energii, ostoją dobrego humoru i pogody ducha w ciężkich chwilach oraz niewyczerpanym źródłem pomysłów. Ciężko byłoby napisać, jak wielu mu zawdzięczamy. Michale, będzie nam Ciebie brakowało. Już brakuje... - poinformowali na swoim profilu na Facebooku. Michał Gawlicz mieszkał we Wrocławiu. Póki co nie są znane przyczyny jego przedwczesnej śmierci. Nie wiadomo również, czy na coś chorował.  1. Czas pogrzebu od chwili śmierci. Ile dni od śmierci do pogrzebu?
  2. Dramatyczny apel gwiazdy disco polo. Nikt nie chce pomóc malutkim bezdomniakom
  3. Jarosław Kaczyński lansuje się na ciągnik. Wyborcy przecierają oczy ze zdumienia
  4. Widzowie „Barw Szczęścia” w żałobie. Śmierć uwielbianej postaci wstrząsnęła fanami
  5. Był „bohaterem” materiału TVN o nazistach. Teraz startuje w wyborach jako numer jeden
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu