To porażające informacje z ostatniej chwili. Właśnie dotarły do nas wieści, że nie żyje gitarzysta najsłynniejszego rockowego zespołu w historii. Miliony fanów na całym świecie pogrążyły się w głębokiej żałobie.

Malcolm Young, znany na całym świecie gitarzysta AC/DC, odszedł z tego świata, o czym przed chwilą poinformował zespół na oficjalnym profilu na Facebooku. Liczni sympatycy artysty wciąż nie mogą uwierzyć w te tragiczne doniesienia.

 Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci Malcolma Younga, ukochanego męża, dziadka, ojca oraz brata. Malcolm od lat cierpiał na demencję i odszedł spokojnie z rodziną u swego boku – czytamy w komunikacie.

Szokujące, zasmucające wieści

– Malcolm był autorem piosenek, gitarzystą, performerem, producentem i wizjonerem, który zainspirował wielu. Od samego początku wiedział, co chce osiągnąć i wraz ze swoim młodszym bratem przejął światową scenę, dając z siebie wszystko na każdym koncercie – dodali także przedstawiciele zespołu.

– Malcolma przeżyła jego kochająca żona O’Linda, dzieci – Cara i Ross, zięć Josh, troje wnucząt, siostra i brat. Dziękując wszystkim za ich wsparcie i serdeczne kondolencje, rodzina prosi, aby uszanować ich prywatność w tym czasie bólu i żalu – dowiadujemy się także z krótkiego wpisu.

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

...

Zobacz również