Nie żyje legenda najsłynniejszego i najlepszego rockowego zespołu w historii

Nie żyje legenda najsłynniejszego i najlepszego rockowego zespołu w historii

To porażające informacje z ostatniej chwili. Właśnie dotarły do nas wieści, że nie żyje gitarzysta najsłynniejszego rockowego zespołu w historii. Miliony fanów na całym świecie pogrążyły się w głębokiej żałobie.

Malcolm Young, znany na całym świecie gitarzysta AC/DC, odszedł z tego świata, o czym przed chwilą poinformował zespół na oficjalnym profilu na Facebooku. Liczni sympatycy artysty wciąż nie mogą uwierzyć w te tragiczne doniesienia. - Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci Malcolma Younga, ukochanego męża, dziadka, ojca oraz brata. Malcolm od lat cierpiał na demencję i odszedł spokojnie z rodziną u swego boku - czytamy w komunikacie.

Szokujące, zasmucające wieści

- Malcolm był autorem piosenek, gitarzystą, performerem, producentem i wizjonerem, który zainspirował wielu. Od samego początku wiedział, co chce osiągnąć i wraz ze swoim młodszym bratem przejął światową scenę, dając z siebie wszystko na każdym koncercie - dodali także przedstawiciele zespołu. - Malcolma przeżyła jego kochająca żona O'Linda, dzieci - Cara i Ross, zięć Josh, troje wnucząt, siostra i brat. Dziękując wszystkim za ich wsparcie i serdeczne kondolencje, rodzina prosi, aby uszanować ich prywatność w tym czasie bólu i żalu - dowiadujemy się także z krótkiego wpisu.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News