Gigantyczna tragedia. Nie żyje legendarny aktor "Czterech Pancernych", "Czterdziestolatka", "Niani" i "Hydrozagadki"

Gigantyczna tragedia. Nie żyje legendarny aktor "Czterech Pancernych", "Czterdziestolatka", "Niani" i "Hydrozagadki" Źródło:

Nie żyje jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów ostatnich dekad. Znany dzięki m.in. legendarnych ról w produkcjach takich, jak "Czterdziestolatek", "Czterej pancerni i pies"czy "Niania".  Roman Kłosowski odszedł w wieku 89 lat.

Artysta zmarł dziś w domu opieki pod Łodzią w wieku 89 lat. Znalazł się tam po tym, jak opiekująca się nim sąsiadka nagle zmarła. Wdowiec wraz ze swoim synem i synową podjęli więc decyzję o skorzystaniu z oferty domu spokojnej starości ze względu na jego bliskość z miejscem zamieszkania najbliższej rodziny.

Nie żyje gwiazdor serialu "Czterej pancerni i pies"

Ostatnie dni były szczególnie ciężkie dla aktora, który bardzo chorował. Jak jednak przekazał jego syn, aktor kojarzony przede wszystkim z serialami "Czterej pancerni i pies" oraz "Czterdziestolatek" odszedł spokojnie.

PILNE: Małgorzata Wassermann występuje przeciw PiS i odchodzi z Sejmu!

- To prawda, tato nie żyje. Nie chciałbym mówić o szczegółach. Mogę powiedzieć, że w ostatnich dniach bardzo ciężko chorował. Odszedł spokojnie - przekazał se.pl syn Kłosowskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wspomina zmarłą mamę. Zrobiła to we wzruszający sposób
  2. Hanna Lis wszczęła ostrą awanturę! Ogórek uderzyła w jej czuły punkt
  3. Nie żyje wybitny, polski profesor
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News