Kelly Catlin popełniła samobójstwo. Świat sportu jest wstrząśnięty

Kelly Catlin popełniła samobójstwo. Świat sportu jest wstrząśnięty Źródło: Wikimedia Commons/Nicola

Nie żyje Kelly Catlin. Do mediów dotarła smutna informacja, że młoda sportsmenka popełniła samobójstwo. Środowisko sportowe nie może uwierzyć w to, co się stało.

Nie żyje młoda gwiazda sportu. Do mediów dotarły właśnie tragiczne informacje, że młoda kolarka Kelly Catlin popełniła samobójstwo. Sportsmenka miała zaledwie 23 lata, kiedy zdecydowała się na ten dramatyczny krok. Świat sportu nie może uwierzyć w to, co się stało i opłakuje utytułowaną zawodniczkę.

Amerykańskie media podały, że kolarka odebrała sobie życie w dramatycznych okolicznościach. Znaleziono ją w pokoju akademiku uniwersytetu Stanforda. Zdolna studentka przygotowywała tam rozprawę doktorską z inżynierii obliczeniowej i matematycznej. Najprawdopodobniej nie wytrzymała presji, jaką kładły na nią wymagający świat sportu oraz nauka. Rodzina młodej kobiety jest głęboko wstrząśnięta.

Nie żyje wicemistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro. Kelly Catlin została znaleziona martwa w akademiku

Świat kolarstwa wciąż nie może uwierzyć, że Kelly Catlin nie żyje. Młoda sportsmenka miała przed sobą wielką karierę i mogła pochwalić się znaczącymi osiągnięciami w swojej dziedzinie. Była srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jako członkini amerykańskiej drużyny pościgowej kobiet, na tej samej imprezie sięgnęła po najwyższe trofeum.

Amerykanka miała na swoim koncie także liczne sukcesy w rywalizacji indywidualnej. Trzy razy została mistrzynią świata w kolarstwie pościgowym i dwukrotnie zdobyła brązowy medal w wyścigach kolarskich na dochodzenie. Kolarstwo było jej ogromną pasją, której poświęciła znaczącą część swojego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kelly Catlin była utalentowaną kolarką, studentką i skrzypaczką. Nie wytrzymała ogromnej presji

Rodzina Kelly Catlin była świadoma ogromnej presji, jaka od dawna ciążyła na sportsmence. Młoda kobieta była niezwykle ambitna. Oprócz zawodowego kolarstwa, zajmowała się studiowaniem i zamierzała uzyskać stopień doktora. Do jej wielkich pasji należała również muzyka. Jej bliscy twierdzą, że młoda sportsmenka była utalentowaną skrzypaczką.

Jej życie nie było jednak usłane różami. Pod koniec ubiegłego sezonu gwiazda kolarstwa uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamała rękę oraz doznała wstrząsu mózgu. Te wydarzenia sprawiły, że nie mogła trenować na wysokim poziomie. Z tego względu sportsmenka zrezygnowała z udziału w mistrzostwach świata w Pruszkowie.

Świat kolarstwa z bólem przyjął informację o tym, że nie żyje jedna z najjaśniejszych gwiazd toru. Jej bliscy są pogrążeni w głębokiej żałobie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  2. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuje
  3. Krystyna Janda nie wytrzymała: "IDĘ PO PÓŁ LITRA"
  4. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Robertem. Posypały się gratulacje
  5. Lidl i Biedronka zaorały pomysł rządu! Wyważanie otwartych drzwi

źródło: Na Temat

 

 


 
 

 

Następny artykuł