swieczka
fot. publicdomanepictures.net
Malwina Kossela - 10 Czerwca 2018

Świat kina w żałobie. Nie żyje ikona aktorstwa

Świat kina pogrążył się w żałobie. Tak dzieje się zawsze, gdy odchodzi ktoś szczególny dla przemysłu filmowego. Dokładnie tak jest tym razem, ponieważ nie żyje ikona aktorstwa.

Nie żyje aktorka Eunice Gayson, brytyjska aktorka, która wcieliła się w pierwszą, filmową dziewczynę Bonda. Do dziś zagranie partnerki agenta 007 jest dla aktorek szczególnym wyróżnieniem i zaszczytem.

Nie żyje kultowa aktorka

Informacja o śmierci brytyjskiej aktorki została zamieszczona na jej oficjalnym profilu na Twitterze. Eunice Gayson odeszła w wieku 90 lat. Swoją najważniejszą rolę, dziewczyny Bonda zagrała u boku Seana Connery'ego dwukrotnie - w filmach "Doktor No" (z 1962 r.) i "Pozdrowienia z Rosji" (z 1963 roku). Do teraz była jedyną aktorką, która zagrała dziewczynę Bonda w aż dwóch filmach. Później występowała głównie w serialach telewizyjnych.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. POLACY MAMY TO! Jest AWANS
  2. Tusk wbija gwóźdź do trumny. PiS ma ogromny problem
  3. PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP
  4. DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
  5. Wielki skandal w Dzień Dobry TVN! O tym mówi już cała Polska
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej
Źródło: rmf24.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News