Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator

Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator Źródło: fot. flickr.com

Jedna z największych gwiazd telewizji, podróżnik, kucharz i entuzjasta kuchni Anthony Bourdain zmarł dziś w wieku 61 lat. Amerykanin został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym we Francji. Niestety nie zobaczymy go już na ekranie.

Anthony Bourdain był amerykańskim specjalistą ds. kuchni, podróżnikiem i wielce szanowanym na całym świecie prowadzącym programów sygnowanych swoim nazwiskiem. W ostatnim czasie przebywał we Francji, gdzie powstawały zdjęcia do nowego obrazu z jego udziałem.

Anthony Bourdain popełnił samobójstwo

Jak donosi CNN Bourdain popełnił samobójstwo. 61-latka odnalazł w hotelowym pokoju jego przyjaciel, Francuz Eric Ripert. - Jego miłość do przygody, nowych znajomości, świetnych potraw i drinków oraz jego niesamowite opowieści o świecie stworzyły z niego unikalną postać. Nigdy nie przestawał zadziwiać nas swoim talentem i bardzo za nim tęsknimy. Nasze myśli są w tym czasie z jego córką i rodziną - przekazała amerykańska stacja telewizyjna.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  2. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  3. Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala
źródło: cnn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News