Miliony fanów pogrążonych w żałobie. Nie żyje wielka gwiazda legendarnej grupy

Miliony fanów pogrążonych w żałobie. Nie żyje wielka gwiazda legendarnej grupy Źródło: .

Nie żyje jeden ze znanych komików, który tworzył skład kultowego dla milionów "Monty Pythona". Fani są zdruzgotani - dla nich po raz kolejny zamknął się pewien rozdział. BBC przekazało krótkie oświadczenie rodziny.

Nie żyje jeden z kultowych komików, który był również muzykiem i pisarzem. Miał jeszcze wiele planów związanych ze swoimi talentami, niestety - zmarł niespodziewanie, pozostawiając zapłakaną rodzinę i zszokowanych fanów samych sobie.

Nie żyje członek znanej grupy "Monty Python"

Miał tylko 75 lat, zmarł kompletnie niespodziewanie 29 grudnia wieczorem. Według bliskich nie cierpiał na żadną ciężką chorobę. Do grona osób, które odeszły w mijającym 2019 roku, dołączył Neil Innes, angielski pisarz, komik i muzyk. Mężczyzna wraz z rodziną podróżował do domu z Francji.

Neil Innes był najbardziej znany z pracy w zespole Bonzo Dog Doo-Dah, The Rutles i współpracy z Monty Pythonem.

- Z głębokim smutkiem i wielkim smutkiem musimy ogłosić śmierć Neila Jamesa Innesa 29 grudnia 2019 r. Straciliśmy piękną, życzliwą, delikatną duszę, której muzyka i piosenki dotknęły serca wszystkich, a intelekt i poszukiwanie prawdy zainspirowały nas wszystkich. Umarł z przyczyn naturalnych szybko, bez ostrzeżenia i, jak sądzę, bez bólu. Jego żona Yvonne i ich trzej synowie, Miles, Luke i Barney oraz troje wnuków, Max, Issy i Zac, dziękują za swoje życie, muzykę i radość, którą nam wszystkim dał - można było przeczytać w oświadczeniu rodziny.

Komik wiódł ciekawe i barwne życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Neil Innes dołączył do "Monty Pythona" w latach 70., zyskując przydomek "Siódmego Pythona". Wystąpił w filmach "Monty Python i Święty Graal" i "Żywot Briana". Innes miał również plany stworzyć swój własny serial telewizyjny. Miał na tyle duży wkład w angielski humor i popkulturę, że w 2008 roku wydano film pt. "The Seventh Python".

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy z popularnego programu telewizyjnego znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Neil Innes zaangażował się nawet w stworzenie zespołu "The Rutles", który miał pastiszowo naśladować Beatlesów. Był to strzał w dziesiątkę i jego kariera jeszcze bardziej przyspieszyła. W wywiadach po latach przyznawał, że to wszystko działo się za szybko - ilość projektów, w jakie był zaangażowany, wiele pomysłów, których nie udało się zrealizować, ale jest z siebie bardzo zadowolony.

Fot. Wikimedia Commons/Luke Ford

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: BBC

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News