Nie żyje Zbigniew Uroda
unsplash.com David Tomaseti
Weronika Wasiak - 27 Maja 2020

Rodzina przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Zbigniew Uroda

Nie żyje niesamowity człowiek. Od zawsze cechowała go niebywała inteligencja, zapał do pracy, a przede wszystkim, konsekwencja w wyznaczanych sobie celach, których zresztą nieustannie przybywało. Niestety, rodzina potwierdziła przykrą informację o śmierci Zbigniewa Urody. To wielka strata.

Nie żyje ojciec, mąż, oddany przyjaciel, a także prokurator rejonowy. Pełen profesjonalizmu, zawsze wytrwały i traktujący wszelkie przeszkody jako wyznania, które udawało mu się pokonać. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że śmierć przyjdzie tak nagle. Wielu miało jeszcze nadzieję, że doniesienia okażą się jedynie plotkami, ale niestety, najbliżsi oficjalnie potwierdzili wieść o smutnym zdarzeniu.

Anna Mucha pokazała ciążowy brzuszekSzczęśliwa Anna Mucha pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani są uradowaniCzytaj dalej

Nie żyje Zbigniew Uroda

Jak donosi portal Przełom.pl, odszedł Zbigniew Uroda, prokurator rejonowy w Chrzanowie. Posadę objął w 2003 roku, a opuścił ją w 2010 roku. Tragiczną wiadomość przekazała jego córka, publikując wpis w mediach społecznościowych, w którym z trudem przyznała, że zupełnie nikt nie spodziewał się tak nagłej śmierci Urody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

niemowlę do szpitalaMama zajrzała do buzi 11-tygodniowego synka i pobladła. Natychmiast zabrała go do szpitala, ale nawet lekarze byli bezradniCzytaj dalej

- Stalo się to niespodziewanie i nagle - napisała w sieci córka Zbigniewa Urody. Prokurator rejonowy zmarł w wieku zaledwie 66 lat, pogrążając najbliższych w głębokiej rozpaczy.

Dotychczas nie poinformowano, co było bezpośrednią przyczyną jego zgonu. Nie jest zatem pewne, czy Uroda zmagał się z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Wiadomo jednak, jak poinformował Przełom.pl, że ceremonia pogrzebowa została zaplanowana na najbliższy piątek (29 maja) w klasztorze bernardynów w Alwerni. Msza rozpocznie się o godzinie 14:00, później ciało zostanie złożone do grobu.

Dzisiaj grzeje:

1. Kaczyński oficjalnie o wyborach prezydenckich. Nie ma wątpliwości

2. Krzysztof Jackowski przekazał druzgocącą wiadomość. Nadchodzące lato ma być początkiem końca

Internauci licznie przesyłają najszczersze kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodziny Zbigniewa Urody. Smutek ogarnął nie tylko jego krewnych, ale też wieloletnich, oddanych przyjaciół czy chociażby sąsiadów, którzy znali go od dawna. Wielu ceniło go za niebywałą inteligencję i profesjonalizm.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Anny Przybylskiej napisała wiadomość do swojej zmarłej mamy. Treść wzrusza do łez
  2. Dramat polskiego mistrza świata. Czuje się coraz gorzej, ma problem z najprostszymi czynnościami
  3. Kobieta przypadkiem spotkała 6-latkę z pełnymi workami na śmieci. Zapytała, gdzie rodzice, odpowiedź zwala z nóg
  4. Kluczowe zmiany już od tej niedzieli w każdym kościele. Obowiązują 2 ważne zasady
  5. Mamy zdjęcie Agaty Dudy w wieku 20 lat. Niebywałe, jak się zmieniła, mało kto by ją rozpoznał
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Nikt nie podejrzewał, że zwykłe mycie zębów przyniesie tak fatalne skutki11-latka wyszła z łazienki, powiedziała 2 druzgoczące zdania i umarła. Teraz mama ostrzega innych rodzicówCzytaj dalej

Źródło: Przełom

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News