Dopiero po śmierci kolega z planu szczerze się wypowiedział o Pawle Królikowskim. Dobitne słowa

Dopiero po śmierci kolega z planu szczerze się wypowiedział o Pawle Królikowskim. Dobitne słowa Źródło: YouTube/naTemat.pl

Paweł Królikowski nie żyje. Ta smutna wiadomość obiegła dzisiaj cały kraj. Wspaniałego aktora wspominają koledzy i koleżanki z planu. Pojawiło się wzruszające wyznanie kolejnego artysty, który przez lata pracował z Królikowskim. Gwiazda polskiej sceny aktorskiej nie może pogodzić się z tą stratą.

Paweł Królikowski nie żyje - tą smutną informację potwierdził jego syn, Antoni Królikowski w rozmowie z dziennikarzami serwisu Onet. Przygnębiająca wiadomość poruszyła środowiska związane z teatrem, kinem i telewizją. 

Po tym jak kraj obiegła informacja o tym, że Paweł Królikowski nie żyje, Polska pogrążyła się w żałobie. Osoby, które znały aktora prywatnie, podkreślają, że był nie tylko wybitnym artystą, ale również niezwykłym i pogodnym człowiekiem. Dramatyczną wiadomość skomentowały już osoby publiczne oraz instytucje związane z kulturą. Kondolencje pojawiły się w mediach społecznościowych na profilach takich osób jak Andrzej Duda i Karolina Korwin-Piotrowska. Swoimi wspomnieniami podzielił się także Artur Barciś, który nie może pogodzić się z tą stratą.

Wieść o tym, że Paweł Królikowski nie żyje, wstrząsnęła Arturem Barcisiem

Artur Barciś z bólem przyjął informację o tym, że nie żyje Paweł Królikowski. Obaj aktorzy znali się doskonale, grali bowiem w popularnym serialu TVP - "Ranczo". Barciś jest jedną z pierwszych osób, które udzieliły tak wyczerpującej i emocjonalnej wypowiedzi na temat śmierci swojego kolegi z planu. Ze słów artysty wynika, że wciąż nie może pogodzić się ze stratą Królikowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę się oswoić z tą myślą. To jest tak niesprawiedliwe, nie w porządku, takie bez sensu, ta śmierć. Ciągle mieliśmy nadzieję, że Paweł z tego wyjdzie i że spotkamy się na planie. A teraz już wiem, że się nie spotkamy i to jest po prostu nie w porządku. Tak być nie powinno, ludzie nie powinni umierać w takim wieku, a na pewno nie powinni odchodzić od nas - powiedział wzruszony Artur Barciś.

Dzisiaj grzeje: 1. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Nie żyje nie tylko aktor, ale też wspaniała osobowość - tak można by podsumować słowa Artura Barcisia. Śmierć w wyniku choroby to coś, z czym bardzo trudno jest pogodzić się najbliższym Pawła Królikowskiego. Prawdopodobnie wszyscy mieli nadzieję, że artysta podniesie się po chorobie i wróci na plan, promieniując pogodą ducha. Niestety, dzisiaj po południu Antoni Królikowski potwierdził, że jego ojciec nie żyje. Paweł Królikowski zmarł dzisiaj nad ranem. Miał 58 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Dziennikarka TVN żegna Królikowskiego. Wystarczyły 4 słowa
  4. Pełne żalu słowa przyjaciela Pawła Królikowskiego. Po 6 latach współpracy wypowiedział druzgoczące zdanie
  5. Pilny, dramatyczny apel na krótko przed finałem "Sanatorium miłości". TVP błaga Polaków o wsparcie
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News