Miliony Polaków pokochały ją za kultowy serial. Media obiegły informacje o tajemniczej śmierci

Miliony Polaków pokochały ją za kultowy serial. Media obiegły informacje o tajemniczej śmierci Źródło: .

Nie żyje znana milionom Polaków kobieta. W wieku 72 lat zmarła, wiele osób jest zrozpaczonych. Miała przed sobą jeszcze wiele planów do spełnienia, była bardzo aktywną kobietą.

Nie żyje artystka znana Polakom i zagranicznym fanom seriali. To ogromna strata dla popkultury, wiele osób nie wierzy w jej śmierć. Powody nadal nie zostały oficjalnie podane do mediów.

Nie żyje 72-letnia artystka. Była znana nie tylko w Polsce, uwielbiały ją miliony

W wigilię Bożego Narodzenia smutne wiadomości napłynęły do Polski. Bliscy artystki przekazali, że 72-latka nie żyje. Allee Willson zmarłą nagle o godzinie 18:00 w swoim własnym domu. Znana na całym świecie kompozytorka była osobą niezwykle aktywną, energiczną i z zapasem planów na resztę lat. Dlatego jej śmierć okryła się tajemnicą. Media zza oceanu nieoficjalnie podają, że zgon mógł nastąpić przez zatrzymanie się akcji serca, wszystko jednak wyjaśni sekcja zwłok wykonana na dniach.

Święta w jednej chwili stały się okrutnie przykrym czasem na bliskich i znajomych artystki. Zamiast świętować i spędzać wspólnie czas, wszyscy opłakują jej nieobecność.

- Rest In Boogie Wonderland - napisała w mediach społecznościowych Prudence Fenton, animatorka i producentka, która od lat współpracowała z Willson. Słowami nawiązała do jednej z piosenek, której autorką była 72-latka.

Alllee Willson była autorką wielkiego przeboju, który na zawsze zapisał się w popkulturze. Zna go prawie każdy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 1995 roku Allee Willson napisała utwór pt. "I'll Be There for You", który został nominowany do prestiżowej nagrody Emmy. Największą sławę przyniosło mu umieszczenie w czołówce serialu znanego na całym świecie - "Przyjaciele". Artystka dzięki współpracy z produkcją serialu zaczęła otrzymywać jeszcze więcej propozycji i tworzyła kolejne hity.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Jej single sprzedano łącznie w ilości 60 milionów egzemplarzy. Kobieta napisała muzykę do takich hitów jak "Boogie Wonderland" czy "In The Stone". Współpracowała m.in. z The Rembrandts, grupą Pointer Sister, a kilka tygodni przed śmiercią intensywnie pracowała z Big Seanem, jednym z najbardziej znanych raperów. Artystka w swoim życiu skomponowała ponad 900 utworów. W zeszłym roku wpisano ją na na listę Songwriters Hall Of Fame - listę najbardziej szanowanych artystów.

Fot. Instagram/prufencef/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Kobieta chciała zaimponować teściom prezentem. Kiedy się nie udało mąż ukarał ją w najgorszy sposób
  4. Zbigniew Cybulski zginął potrącony przez pociąg. Żona była zdruzgotana, gdy dowiedziała się skąd wracał
  5. W Polsce powstanie nowy Kościół? Niewiarygodne, gdzie miałyby odbywać się msze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News