Ukrainiec zasłabł w pracy, szefowa wywiozła go do lasu, zamiast udzielić pomocy. Nie żyje

Ukrainiec zasłabł w pracy, szefowa wywiozła go do lasu, zamiast udzielić pomocy. Nie żyje Źródło: .

Nie żyje Ukrainiec, który niespodziewanie źle się poczuł. Jego szefowa nie chciała udzielić mu pomocy. Wywiozła go do lasu i zostawiła. Prokuratura niezwłocznie zajęła się sprawą. Nie ma wątpliwością, że kobieta poniesie konsekwencje swojego czynu.

Nie żyje mężczyzna, który zasłabł w czasie pracy. To, w jaki sposób zachowała się jego pracodawczyni, nie mieści się w głowie. Okazuje się, że zrobiła to dla własnego dobra. Nie sądziła jednak, ze spotka ją za to jeszcze większa kara, niż mogłaby się spodziewać.  

Wielka tragedia. Nie żyje Ukrainiec 

Wstrząsająca sytuacja miała miejsce 12 czerwca w Wielkopolsce. Jeden z ukraińskich pracowników, zatrudniony w zakładzie produkcji trumien, niespodziewanie zasłabł. Przejęci jego złym samopoczuciem koledzy z pracy, zwrócili się do pracodawczyni o zawiadomienie pogotowia. Ta jednak kategorycznie odmówiła wezwania pomocy i uznała, że sama zajmie się mężczyzną. Dopiero później okazało się, że 53-letnia Grażyna F. zatrudniała w swojej firmie pracowników z Ukrainy nielegalnie i bała się, że zgłoszenie złego stanu zdrowia jednego z zatrudnionych ujawni jej działalność.

Kobieta zabrała 36-latka i udała się z nim samochodem 125 km od miejsca pracy. Tam pozostawiła go w lesie i odjechała. Dopiero następnego dnia pewien mężczyzna odnalazł nieżyjącego już Ukraińca. Zawiadomił policję, która zjawiła się w obecności prokuratura.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Śledztwo trwa. Pracodawczyni grozi 5 lat więzienia

Jak wiadomo, mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, dlatego też rozpoznanie jego tożsamości zajęło trochę czasu. Śledczy zwrócili uwagę, że jego ubranie jest obsypane wiórami, dlatego też swoje poszukiwania rozpoczęli od okolicznych zakładów stolarskich.

Dzięki zeznaniom pozostałych pracowników, szybko udało się ustalić, co tak naprawdę się wydarzyło. Kobieta od razu została zatrzymana i jak podają media, usłyszała zarzut między innymi "nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia". Grozi jej nawet 5 lat więzienia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Tragiczne informacje Polsatu. Kierowca bmw wbił się w rodzinę z dwójką dzieci, śmierć na miejscu
  4. Nastolatka chciała zrobić sobie selfie na plaży, nagle została brutalnie zaatakowana. Przerażające nagranie trafiło do sieci
  5. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku
  6. Kiedy to się skończy?! Mama zostawiła w rozgrzanym aucie malutkie dziecko, było o krok od tragedii

Źródło: Na Temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News