Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Od marca walczył o życie w szpitalu, niestety, po wielu tygodniach cierpienia zmarł prezydent EA

Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Od marca walczył o życie w szpitalu, niestety, po wielu tygodniach cierpienia zmarł prezydent EA Źródło: David Tomaseti/Unsplash

Nie żyje prezydent European Athletics, który od kilku miesięcy walczył o życie w szpitalu. Niestety, ciężka walka została przegrana. Z całego świata płyną wyrazy współczucia dla pogrążonej w smutku rodziny.

Nie żyje prezydent European Athletics, Svein Arnego Hansen. Mężczyzna odszedł w wieku  74 lat, przegrywając walkę o życie w szpitalu, w którym spędził kilka miesięcy. 

Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje Svein Arnego Hansen

Nie żyje Svein Arnego Hansen, prezydent European Athletics. Pochodzący z Norwegii Hansen od lat był także związany z World Athletics. Jako pierwsza o śmierci zasłużonego działacza przekazała Norweska Federacja Lekkiej Atletyki. 

- W wieku 74 lat zmarł szef europejskiej federacji lekkoatletycznej Svein Arne Hansen - przekazała Norweska Federacja Lekkiej Atletyki. 

Wiadomości o śmierci Sveina Arnego Hansena szybko obiegły media na całym świecie. Przykrą wiadomość przekazał także Polski Związek Lekkiej Atletyki na Twitterze.

- Polski Związek Lekkiej Atletyki ze smutkiem informuje, że w wieku 74 lat zmarł Svein Arne Hansen - można przeczytać na Twitterze Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie żyje Svein Arnego Hansen

Svein Arnego Hansen od lat związany był z lekkoatletyką. Jako piąta osoba miał okazję objąć stanowisko prezydenta European Athletics. Wcześniej urząd ten piastował szwajcar Hansjoerg Wirtz. Dwanaście lat przed przejęciem funkcji prezydenta EA, pracował w Norweskim Związku Lekkiej Atletyki.Całe życie propagował walkę z dopingiem wśród sportowców, był za dożywotnim karaniem każdej osoby, która została przyłapana na zażywaniu zabronionych substancji.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, IMGW wydało najwyższy stopień alarmu dla 2 województw. Żywioły uderzą z gigantyczną mocą

2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki

Jak można dowiedzieć się z wiadomości przekazanych przez norweską federację, Svein Arnego Hansen od kilku miesięcy walczył o życie w szpitalu. Jego śmierć związana była z komplikacjami zdrowotnymi, które pojawiły się po przejściu udaru. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Fani wstrząśnięci, gwiazdor "Gogglebox" został napadnięty. Pokazał porażające nagranie, jego twarz wygląda fatalnie
  4. Porażająco szczere słowa Krzysztofa Cugowskiego o emeryturze. Łzy same cisną się do oczu
  5. Kobieta przez wiele miesięcy myślała, że jest w ciąży. Była w ogromnym błędzie, prawda zmrozi każdego
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News