Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron

Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron Źródło: Pixabay/_Alicja_

Nie żyje znana i ceniona postać powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Magdalena Szafron niestety przegrała walkę z poważną chorobą. Kobieta była bardzo zaangażowana w życie kultury oraz sztuki. Mieszkańcy są wstrząśnięci jej odejściem w tak młodym wieku. To ogromna strata. Porażająco smutne wieści z kraju.

Nie żyje Magdalena Szafron, znana oraz niesamowicie ceniona w swoim środowisku naczelniczka wydziału kultury w starostwie. Powiat bieruńsko-lędziński pożegnał z bólem tę wspaniałą kobietę. Mieszkańcy są przepełnieni żalem, stracili bardzo ważną postać. Kobieta była bardzo zaangażowana w swoją pracę. Niestety przegrała długotrwałą walkę z chorobą. 

Nie żyje znana i ceniona postać powiatu bieruńsko-lędzińskiego

Mieszkańcy powiatu z ogromnym żalem pożegnali zmarłą kobietę. Jej śmierć jest dla nich wielką stratą. Była bardzo cenioną postacią, która niezwykle angażowała się w kulturę oraz sztukę. Niestety nie udało jej się wygrać z chorobą. Pogrążeni w bólu bliscy i znajomi nie mogą się pogodzić z jej odejściem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magdalena Szafron pracowała na stanowisku naczelnika wydziału kultury w starostwie. Była bardzo oddana swojej pracy, sztuka była nieodłącznym elementem jej życia. Mieszkańcy powiatu nie mogą pogodzić się z tym, że stracili tak ważną dla nich postać. Odgrywała dużą rolę w życiu regionu, każdego dnia budowała jego tożsamość. Jej odejście jest ogromną stratą.

- Była jedną z tych osób, które budowały tożsamość powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Osoba niezwykle zaangażowana w kulturę i sztukę, była idealnym naczelnikiem wydziału kultury. Powiat naprawdę wiele jej zawdzięcza - powiedział były szef Magdaleny Szafron, Piotr Czarnynoga, obecnie radny wojewódzki. Osoby, które znały bliżej zmarłą kobietę, przyznają, że cały powiat pogrążył się w żałobie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Chłopiec zjadł popularną przekąskę. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają

Magdalena Szafron przegrała długotrwałą walkę z rakiem. Odeszła 17 czerwca, w środę, w piątek 19 czerwca odbył się jej pogrzeb. Żegnała ją między innymi najbliższa rodzina, w tym dwie córki - 14-letnia i 16-letnia. Ojciec zmarłej kobiety to znany pisarz oraz regionalista, Alojzy Lysko. Odejście kobiety jest ogromną stratą zarówno dla rodziny, jak i mieszkańców powiatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów
  3. Robert Janowski dłużej nie mógł milczeć. Wyjawił całą prawdę, padło wiele gorzkich słów
  4. Chwilę przed własną śmiercią wyrzuciła swojego dzidziusia z okna. Powód odbiera mowę, nie da się nie płakać
  5. Tysiące Polaków trafi do specjalnego rejestru? Burza wokół kontrowersyjnego pomysłu
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News