nie żyje
Pixabay OtoZapletal
Joanna Szwalikowska - 19 Listopada 2020

Tragiczne doniesienia obiegły Polskę. Nie żyje Andrzej Wiśniewski

Andrzej Wiśniewski nie żyje. Polskę obiegła właśnie tragiczna wiadomość na temat śmierci znanego lekarza.

Nie żyje znany sieradzki lekarz, Andrzej Wiśniewski, przekazały lokalne media. Smutna wiadomość właśnie obiegła Polskę.

Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły PolskęNie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły PolskęCzytaj dalej

Nie żyje Andrzej Wiśniewski, znany sieradzki lekarz

Informacja o śmierci cenionego i lubianego lekarza przekazał portal sieradz.naszemiasto.pl. Jak wynika z zamieszczonych tam informacji, był on zakażony koronawirusem.

- W wieku 70 lat zmarł w sieradzkim szpitalu znany w naszym regionie, ceniony i lubiany lekarz Andrzej Wiśniewski - przekazał portal sieradz.naszemiasto.pl.

Mężczyzna przez wiele lat pracował w szpitalu, będąc ordynatorem szpitalnego oddziału ratunkowego. Pracował również w szpitalach w Wieluniu oraz Koninie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Wiśniewski był również jednym z założycieli Stowarzyszenia Przyjaciół Medycyny Ratunkowej. W latach 2010-2014 pełnił również funkcję radnego powiatu sieradzkiego.

Lubiany lekarz zmarł z powodu zakażenia koronawirusem. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta tą straszną wiadomością. Z pewnością zostanie on zapamiętany jako wspaniały człowiek, który niósł pomoc innym każdego dnia.

Medycy są grupą najbardziej narażoną na kontakt z wirusem oraz ewentualne zakażenie i chorobę. Od początku trwania epidemii do 26 października w Polsce zakażenie zostało potwierdzone u 6761 lekarzy, 520 dentystów, 522 diagnostów laboratoryjnych, 15 tys. 228 pielęgniarek, 1351 położnych, 913 ratowników i 445 farmaceutów - wynika z danych Ministerstwa Zdrowia.

Dzisiaj grzeje:

1. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach

2. Podejrzewała, że mąż ją zdradza, zamontowała ukrytą kamerę. Na widok nagrania zdębiała w sekundę

3. Pilny komunikat ministerstwa do milionów Polaków. Nikt nie wiedział, że zaczęło się już z samego rana

Liczba medyków, która do 26 października wymagała hospitalizacji to: 574 lekarzy, 965 pielęgniarek, 56 położnych, 27 dentystów, 19 diagnostów, 27 farmaceutów i 49 ratowników. Do 26 października zakażenie koronawirusem przyczyniło się do śmierci 16 lekarzy, 11 pielęgniarek, sześciu farmaceutów, jednego ratownika medycznego i jednej położnej.

Niestety, pandemia koronawirusa w Polsce nie ustaje. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 23 975 nowych przypadkach zakażenia. Z powodu COVID-19 zmarło 124 osoby, natomiast z powodu chorób współistniejących - 513. Łącznie w wyniku zakażenia zmarło 657 osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdy się pojawią, nasza śledziona potrzebuje wsparcia. Objawy, których lepiej nie lekceważyć
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Najlepszy trick na soczyste schabowe, szybszy i skuteczniejszy niż moczenie w mleku. Potrzebujesz jedynie większej miseczki, nieprawdopodobny smak
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło Sieradz Nasze Miasto, Polsat News, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News