Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Jerzy Kutkowski

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Jerzy Kutkowski Źródło: unsplash.com David Monje

Nie żyje niesamowity, szanowany człowiek. Pełen pasji, ambitny i inteligentny. Kutkowski wiódł życie pełne sukcesów i osiągnięć, a jednocześnie był motywacją dla wielu. Informacje o jego śmierci niespodziewanie obiegła media, pogrążając wiele osób w głębokiej rozpaczy.

Nie żyje Jarzy Kutkowski. Radomski działacz społeczny zmarł nagle, czego niestety nikt nie był w stanie przewidzieć. Niedługo po przekazaniu opinii publicznej smutnej informacji o jego śmierci pojawiły się również doniesienia dotyczące planowanego pogrzebu. Do rodziny i przyjaciół zmarłego napływają kondolencje i wyrazy współczucia. 

Wyjątkowo smutne wieści. Nie żyje Jarzy Kutkowski 

Jak podaje Radio Plus, odszedł od nas współzałożyciel Klubu Inteligencji Katolickiej, radomski działacz społeczny, współzałożyciel Liceum Sztuk Plastycznych, plastyk, malarz i fotografik Jerzy Bogdan Kutkowski. Od najmłodszych lat przejawiał zdolności artystyczne - jużw szkole podstawowej uczęszczał na kółko fotograficzne. Z kolei od 1969 roku pracował jako dekorator oraz projektant i realizator reklamy dla Społem w Radomiu i w Pionkach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego życie zawodowe toczyło się w nieprawdopodobnym tempie. Błyskawicznie zaczął odnosić pierwsze sukcesy, co tylko pozwoliło mu jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła. Jak przypomina portal, uczniowie Kutkowskiego zajmowali czołowe miejsca na regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach fotograficznych, a także byli stypendystami Ministra Kultury, samorządu i kanadyjskiej fundacji Polish Orphans Charity. Ponadto, Kutkowski był wielokrotnie nagradzany za pracę pedagogiczną i artystyczną. Otrzymał m.in. medal Komisji Edukacji Narodowej oraz odznakę Zasłużonego Działacza Kultury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Wzruszająca podróż papieża. Wrócił do ojczyzny, aby odwiedzić chorego członka rodziny

Radio Plus przekazuje, że Kutkowski zmarł 18 czerwca w szpitalu w Aninie w wieku 70 lat. Rodzina nie zdecydowała się jeszcze na zabranie głosu i przekazanie informacji o przyczynach zgonu. Wiadomo jednak, że ceremonię pogrzebową zaplanowano na 25 czerwca. Msza odbędzie się w radomskiej katedrze o godzinie 12:00, później ciało zostanie złożone do grobu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  2. Polski gwiazdor popełnił samobójstwo. Jego syn nie może uwierzyć. Zdradził straszne szczegóły ostatnich chwil ojca
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła

Źródło: Radio Plus 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News