Choroba nowotworowa okazała się nie do pokonania. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci, miliony fanów pogrążone w żałobie

Choroba nowotworowa okazała się nie do pokonania. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci, miliony fanów pogrążone w żałobie Źródło: pikio.pl

Nie żyje jeden z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy na świecie. Jak pojawiło się w zagranicznych mediach, mężczyzna przegrał walkę z chorobą nowotworową. Fani z całego świata pogrążyli się w żałobie, a z każdego zakątka płyną kondolencje dla rodziny zmarłego.

Nie żyje uwielbiany na całym świecie pisarz. Informacje o śmierci pisarza pojawiły się na portalu Lavanguardia i szybko obiegły media. Fani poczytnego pisarza pogrążyli się w niewyobrażalnym smutku. Ich idol przegrał walkę z ciężkim nowotworem. 

Nie żyje Carlos Ruiz Zafón

Nie żyje Carlos Ruiz Zafón. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w hiszpańskich mediach, Carlos Ruiz Zafón w wieku 55 lat odszedł autor znanej na całym świecie książki "Cień wiatru". Jak się okazało, autor od lat zmagał się z ciężką chorobą nowotworową, którą niestety przegrał. Informacja o śmierci autora została już potwierdzona w mediach społecznościowych na oficjalnej stronie Carlosa Ruiza Zafóna na Facebooku. 

Carlos Ruiz Zafón przyszedł na świat 25 września 1964 roku w Barcelonie. Studiował dziennikarstwo i od zawsze uwielbiał pisać. Po przeprowadzce w latach 90. do Los Angeles pisał scenariusze, po czym rozpoczął pracę nad młodzieżową serią książek "Trylogia mgły".

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Nie żyje autor powieści "Cień wiatru"

Carlos Ruiz Zafón zasłynął, gdy w 2001 roku została wydana powieść "Cień wiatru". Książka okazała się światowym bestsellerem, który zapoczątkował serię "Cmentarz zapomnianych książek". W serii znalazły się także takie powieści, jak: "Gra anioła", "Więzień nieba" i "Labirynt duchów". 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsatu. Bardzo smutne informacje

2. Ministerstwo zdrowia niespodziewanie wprowadziło ważną zmianę. Kluczową wiadomość mogą otrzymać tysiące Polaków

Powieści z cyklu "Cmentarz zapomnianych książek", a także powieść "Marina" zostały przetłumaczone na 40 języków, a do dziś można zakupić je w 45 krajach na całym świecie. Od lat Carlos Ruiz Zafón był jednym z najpoczytniejszych autorów na całym świecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

źródło: lavanguardia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News